Before I Die

Traveling the word

17. dubna 2017 v 17:41 | Celene

A tohle brzy začne být reálné... :)

Be fluent in Italian

3. ledna 2017 v 21:37 | Celene

Předsevzetí pro tenhle rok. Plynně nemluvím teda ani anglicky, ale stačí umět se domluvit. K italštině jsem poprvé čichla už v osmé třídě na základce a pořád mě to nepustilo. Do teď jsem se nechala odrazovat tím, že je to v podstatě jazyk "k ničemu", což taky prakticky je, ale koho to zajímá :D Naučím se italsky a basta!

Have the perfect dress

13. května 2016 v 22:38 | Celene

Trošičku malichernost, ale zná to každá holka a léto se blíííížíííí :D I když zrovna včera nastal zase v počasí obrat k horšímu, ale tak aspoň bude čas ty ideální šaty sehnat :D :) Vlastně už mám jedny v merku a teď už jen čekám na výplatu jak na smilování :D

Live in my dream house

6. ledna 2016 v 22:52 | Celene

Časem budu :) Teď mám sice velikostně luxusní pokoj, ale jinak je to dost bída... Ale možná už si velmi brzo polepším... :)

Spend Christmas in London

12. prosince 2015 v 19:37 | Celene

Hrozně moc si přeji zažít vánoční Londýn. Chvilku to vypadalo nadějně, že by to letos mohlo vyjít, ale nakonec to padlo. Ale třeba příští rok už by to mohlo vyjít :)

Meet "the one"

27. září 2015 v 12:56 | Celene

Chci lásku. Nechci někoho, kdo po 3/4 roce nazná, že pro něj nejsem dost "božšká". Chci lásku na celý život. Je šílené, že na to vůbec věřím? Na lásku na celý život? A kdo tvrdí, že potkat ji v necelých třiadvaceti je nesmysl? Mě nebaví být single a užívat si... Já chci s někým být a někoho mít... Nechci si užívat... Chci něco budovat... Probouzet se každé ráno vedle toho stejného člověka a vědět, že i on se chce každé ráno probouzet už jenom vedle mě.

Start smiling more

22. srpna 2015 v 17:12 | Celene

Jo, sakra... Tohle by mi teda fakt neškodilo... Hlavně poslední týden... Tak snad se zase brzo objeví nějaký ten důvod k tomu, abych se začala víc usmívat... :)

Win the lottery

26. července 2015 v 9:55 | Celene

Jooo, kdo by nechtěl, že? :D Někde jsem četla horoskop na červenec, kde mi radili, že si mám vsadit, protože mám velkou šanci vyhrát. Vzpomněla jsem si na to náhodou v pátek, když jsem šla kolem trafiky, tak jsem si dala jeden sloupec sportky :D Vsadila jsem z pochopitelných důvodů na 12tku a zbytek jsem zaškrtala náhodně. Dneska je slosování, tak uvidíme x D

Have my dream kitchen

12. června 2015 v 18:11 | Celene

Zatím nemám úplně konkrétní představu, ale důležité je to slovo MOJE. Vůbec se hrozně těším, až budu mít SVŮJ byt, který si budu moct zařídit podle SVÉHO vkusu. Což je také jeden z důvodů, proč mi došlo, že nechci bydlet s Božským. Aspoň letos fakt ne. (Ne že by snad takovou nabídku učinil, ha ha ha...) Spíš větší ALE vidím ve spolubydlících. Ne že by to byli hrozní lidi, jsou fajn, nevadí mi, ale v podstatě jsou cizí a každý si žije svým životem. Alespoň pro mě jsou cizí, Božský s nima občas pokecá právě v kuchyni, co jsem stihla vypozorovat. Po intru a kolejích už jsem si ale spolubydlících užila až až... Za těch 7 let studia jsem dohromady bydlela s 11 holkama a k tomu přes léto po maturitě se 2 klukama, takže dohromadu už s 13ti lidma. Kvůli výši nájmu si nedělám úplné iluze, že budu mít totálně single bydlení, ale víc jak 1 spobydlícího člověka vedle sebe nesnesu. Mám takovou krásnou představu najít si podnájem 2+1 a spobydlícího si vybrat sama, tak abysme si navzájem vyhovovali. Bydlet například s někým, kdo má úplně odlišný spánkový režim nebo například hudební vkus (ono by to nevadilo, kdyby to nepouštěli na maximum) je fakt o nervy. Stačilo. Víc lidí pod jednou střechou pak už snesu jenom v případě, že jeden z těch spolubydlících bude můj manžel a další dva budou naše děti. Tři, když něco kiksne :D Ale to už by na mě bylo asi moc, už ty dvě jsou dvojnásobně nad plán :D No takže zatím ve dvou. Nejlíp někoho s podobným vkusem. A to by mě potom ta kuchyň snad i motivovala k tomu konečně se naučit vařit. I když už pomalu nenápadně začínám.

Have the perfect job

17. května 2015 v 16:59 | Celene

No tak tohle už bude docela brzo hodně aktuální... :D Snažím se to zatím nějak neřešit, ale občas mám slabou chvilku a přepadne mě takovej strach z nejistoty a že netuším, co budu dělat v září... Ale teď asi poslední týden se mi podařilo naladit se na takovej flegmatickej režim, že to fakt neřeším :D Snad až to bude fakt na pořadu dne, tak se zadaří :)
 
 

Reklama