Květen 2014

31/5/2014

31. května 2014 v 10:12 | Celene |  My diary
Takovej zku*venej den jako jsem měla ve čtvrtek jste snad nikdo nezažil... Tomu se ani nedá říkat "den blbec", protože to je hodně slabý označení :D Takže v 10:00 jsem měla ten zápočtovej test, kterej mi přišel docela easy a jsem si víc než jistá, že jsem ho napsala, ale pořád ještě nesdělila výsledek, takže nevím. Co mě ale vůbec nepotěšilo je to, že musím přepsat tu devítistránkovou seminárku. Kvůli debilnímu zápočtu, kde ani není plnohodnotná známka, ale jedná se jen o položku ANO/NE a já to musím jak kretén přepisovat! To byla první věc... Pak jsem došla do trafiky dát jim kopii (další) potravinářskýho průkazu, co po mě chtěli a vrátit klíč - jenže ouha! Ta ženská, co jsem tam byla místo ní jako záskok a už se vrátila, na mě začala strašně peskovat jako co jí vracím klíč, když jdu v neděli do práce. Což byl teda dost šok, protože to by mi jako o tom ku*va mohl někdo říct, ne?! Jí říkám, že jsem měla poslední směnu teď v neděli a ona, že to teda ne a že mám smlouvu do konce června a že prostě jdu v neděli. "Tak já dám výpověď." povídám a ona "No to si klidně dejte, ale výpovědní lhůta je 15 dní, takže prostě tu neděli jdete ať se Vám to líbí nebo ne." Tak jsem nasraně odešla s tím, že se stavím odpoledne, až tam bude vedoucí. Už na zastávce jsem měla slzy v očích, protože v neděli jsme se měli učit společně s kámoškou na zkoušku, co máme v úterý.


Přišla jsem na kolej a měla v mysli jen vidinu toho, jak se připojím na FB a pěkně si postěžuju kámošce, co je to za kretény a opět ouha! Nejde elektřina. To už na mě bylo moc a když jsem na chodbě potkala souseda, kterej říkal, že byl za údržbářem před půl hodinou a že si očividně dá na čas, psychicky jsem to nevydržela a začala jsem před ním brečet. To už se mi dlouho nestalo, že bych potkala na pláč jinej spouštěč než moji rodinu :D Když jsem pak odpoledne mluvila s tou vedoucí, ukázalo se, že je tu nějaký velký misunderstanding, což je pěkně v prd*li. Shrnuto, podtrženo, tuhle neděli a ještě neděli 15.6 jdu do práce, což mě opravdu netěší, ale hlavní šok a prvotní nasrání už jsem vcelku překonala. Včera jsem zanesla výpověď na hlavní sídlo firmy a po patnáctým už mě tam nikdo neuvidí. Kdybych tam ve čtvrtek nešla, tak bych o tom ani nevěděla, že tam mám v neděli jít a mohla jsem z toho mít pak brutální průser, protože by po mě mohli chtít náhradu škod, což je cca 30 tisíc se vydělá za tu neděli, klidně i víc... A navíc jak na mě ta ženská vyskakovala, že mám smlouvu do konce června, to by mě fakt "vomyli" kdyby mi řekli třeba, že půjdu neděli 29.6. Tou dobou už chci být aspoň tejden ve Šlágru, takže jsem to zjistila opravdu za pět minut dvanáct a stihla s tou výpovědní lhůtou. Ale jestli kvůli tomu dostanu v úterý blbou známku u zkoušky, protože se to kvůli tomu, že mi vzali jeden den, nestihnu naučit, tak asi někoho zabiju...

Je to kluk!

31. května 2014 v 9:24 | Celene |  Drby
"Ginnifer Goodwin a Josh Dallas přivítali chlapečka včera 29. května." řekl jejich zástupce magazínu People v pátek večer. "Je to jejich první dítě. Oběma, mámě i dítěti, se daří skvěle." Zprávy o blížícím se narození poprvé vypukla loni v listopadu, měsíc poté, co dva herci ohlásili jejich zasnoubení.

"Jsme tak nadšeni ... a nemůžeme se dočkat, až to oslavíme s našimi přáteli a rodinou, včetně naší druhé rodiny ve Once Upon a Time," řekl v té době pár, který se setkal při natáčení v seriálu. Vzali se minulý měsíc.

"Myslím, že zamilovanost je vždy překvapení, že?" řekl Dallas magazínu People před rokem. Pokud jde o setkání s Dallasem, řekla: "Zasáhlo mě to jako oslepující záblesk světla. Pomyslela jsem si: "Tak teď jsem v průšvihu."


Regina & Mary Margaret in 3x18 Bleeding Through

30. května 2014 v 13:46 | Celene |  Animace Once Upon A Time

"Pokud Tě chce zabít, bude muset projít skrze mě."

-----------------------------------

V tomhle díle byly úplně nejlepší ty momenty Reginy a Mary Margaret. Úplně neuvěřitelné, jak a kam se ten jejich vztah posunul :) Chvílemi mi to přišlo opravdu dojemné :') Animace docela slušně kontrastují s novým layoutem, který se Vám doufám bude líbit, protože jak jste už asi zaznamenali časovou posloupnost nových layoutů, tak si logicky spočítáte, že dřív jak koncem července ho nevyměním :D

Past lay 17

30. května 2014 v 12:32 | Celene |  Past layouts
Tento layout nám tu dělal radost od 8. března, takže vydržet to ještě do příští neděle, byl by tu také rovné dva měsíce. Kde jsou ty časy, co jsem měla layout každé tři týdny? :D Ale tak nevadí... :) Hlavně jsem si teďka fakt zvykla na to rozložení stránky, které mi naprosto vyhovuje, takže se toho držím. Snad se Vám nový layout bude též páčit ;)Ikonka k layoutu:Návštěvnost za minulý týden (19.5. 2014 - 25.5. 2014)

30. května 2014 v 12:18 | Celene |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (19.5. 2014 - 25.5. 2014) je:
Pondělí: 27
Úterý: 23
Středa: 29
Čtvrtek: 22
Pátek: 25
Sobota: 31
Neděle: 18

Celkem: 175


You spoil everything

29. května 2014 v 7:03 | Celene |  Animace The Host

"Víc mě bavilo, když jsme kradli."
"Ty všechno zkazíš, Wando."

28/5/2014

28. května 2014 v 9:57 | Celene |  My diary
Včera jsem měla tu zkoušku z Obecné didaktiky, co jsem opakovala z loňskýho roku. Fakt jsem se na to šrotila opravdu poctivě, jak mi jen mé časové možnosti umožnily. No a ironicky jsem si vytáhla otázku, ke které jsem se dostala až necelé tři hodiny před zkouškou, takže jsem myslela, že mě fakt "vomejou", ale zvládla jsem to dobře. Takže jsem na sebe náležitě hrdá. V 5:55 jsem psala režisérovi A, že mám tu zkoušku v jednu a aby mi poslal nějaký pozitivní vibrace :D Přes den jsem pak na to úplně zapomněla a po zkoušce jsem šla ještě na kafe s kámoškou, co tam byla taky. Večer jsem se pak zběžně mrkla na FB a měla jsem tam od něj zprávu s časem 12:32 "Tak posilam! ;)", udělalo mi to hroznou radost :))) No není úžasnej? :)) Tak jsem mu odepsala, že zásilka dorazila v pořádku, jenom lehce odřená a že mám Béčko :) Sice jsem si tejden opakovala mantru, že si jdu pro Áčko, ale vzhledem k tomu, že jsem si vytáhla otázku, co jsem se učila 20 minut a ten zbytek jsem uměla velmi dobře, tak jsem s hodnocením spokojená. Už mám i připravený nový layout, jen mi zbývá upravit popisky v menu, které zůstanou stejné, jen musím změnit zarovnání ve photoshopu, protože tam je rozdíl. Možná už zítra by tu mohl být :) A teď bych si měla začít učit to celoživotní vzdělávání vzhledem k tomu, že ho píšu za 24 hodin :D :D


Checking on skype

28. května 2014 v 9:40 | Celene |  Animace Once Upon A Time

"Zrovna jsme je zčekovali na... skypu!"

-----------------------------

tohle bylo celkem dobře zabitý :D