Duben 2014

22/4/2014

22. dubna 2014 v 23:06 | Celene |  My diary
V noci ze soboty na neděli mi režisér A napsal na chatu v reakci na můj status, který byl opožděným výlevem puberty. Zněl doslova takto: "Hledáme venušiny pahorky s - označeno jméno spolubydlící :-) ( - cítí zvědavost)" a spolubydlící pod to ještě napsala koment "označeno moje jméno je na dobré cestě." No a naprosto nečekaně na to reagoval ze všech lidí, které mám na FB v přátelích, právě režisér A. Předesílám, že to bude MRTĚ dlooouhý, protože v tom popisuju tří hodinovou konverzaci, která má ale opravdu zajímavý závěr. Všimli jste si někdy, jak o něm mezi řádky píšu? Vytáhla jsem konkrétní řádky, aby jste to měli přímo před očima. Pár slov, které ve dvou větách popisují, jak to vlastně začalo a najdete je v článku Rekapitulace roku 2013:
"A režisér, který byl mým lektorem je taky hrozně super osobnost. Když mě v pondělí vezl autem na vlak do Budějovic a povídali jsme si, měla jsem pocit, jako bychom se znali alespoň rok a ne tři dny :)"
a
"...Zanedlouho odešla a zůstali jsme tam s panem režisérem sami. Fakt suprově se s ním povídá, opravdu jsme si padli do noty."
a trochu novější řádky z data 19/3/2014, které toho naznačují o něco víc:
"Na tom Šlágr bále jsem se viděla s režisérem A a C a Áčko jsem viděla opravdu ráda :) Fakt bylo super ho zase vidět :) Říkal mi, ať někdy napíšu nebo zavolám, ale zatím jsem neměla to štěstí potkat ho online na webu a abych za pár minut vyplázla další stovku, no... Asi mu napíšu do offu, dokud o to stojí, abych se ozvala :D"
No a důvod, proč Vám to cpu takhle pod nos... Jde o to abyste viděli ten vývoj událostí, protože ta konverzace se vyvinula opravdu zajímavě. Začalo to tedy reakcí na můj status, kdy z něj vypadlo, že tu představu vyhodnocuje rozhodně kladně a že mu to zvedlo náladu. Potom použil mě neznámé slovo, kde jsem opět byla nucena komentovat slovy, že bych na něj fakt potřebovala slovník a on na to, že existuje i online a aspoň mám díky tomu možnost rozšiřovat si slovní zásobu mimo jiné. Kde jsem se se pak dotázala, co zahrnuje to "mimo jiný" a on, že to záleží na představivosti a co napadlo mě. Vyhýbavá odpověď "spousta věcí :) " a on, že by ho to teda fakt zajímalo a že by to nerad nechal na svojí představivosti, protože netuším, co by si mohl všechno představit... Pak to bylo hodně okecávání a bruslení po tenkým ledě, DOST tenkým ledě... Nakonec jsem napsala, že se asi k ničemu konkrétnímu nedopracujem, což bylo myšleno v rámci té konverzace, ale on to docela zglobalizoval otázkou "Mrzí tě to?" a nakonec se to dopracovalo k tomu, že jsou situace, který by v našem konkrétním případě opakovat nechtěl, protože mu to přišlo už několikrát hodně škoda. Pak chtěl konkrétní odpověď ode mě se slovy, že okecávačky ho děsně baví, ale v určitým momentě chce vědět, jak velkýho vola ze sebe dělá jinak mizí a je jedno, kde se nachází odpověď. Roztřesenýma rukama jsem odepsala, že ze sebe vola nedělá. Poděkoval mi, jestli to teda prý správně chápe a že se o tom budeme bavit dál, mám-li zájem se o tom bavit dál? Zněla jeho už konkrétní vyřčená otázka.


"Mám, mám z toho docela strach, ale mám", přesně tak zněla moje odpověď a když jsem ji odeslala zmáčknutím klávesy enter, málem jsem zajela pod stůl, jak jsem z toho byla vyděšená. Napsal, že to jsme dva a jestli se mi ulevilo, protože jemu jo. Popravdě mě teda vůbec, spíš se mi ten strach v ten moment zněkolikanásobil. Prý je strachu pořád dost na obou stranách a že je teď rád, protože ví, aspoň něco. V tu chvíli jsem byla fakt úplně jak April (to je ta nevěsta, pokud neznáte Grey's Anatomy) na tý animaci. Totálně ambivalentní pocity, srdce mi bušilo tím způsobem jako tomu bývá v těch kreslených pohádkách typu Tom & Jerry, jak se to srdce rychle zmenšuje a zvětšuje a přitom div nevylítává z hrudi. Tak jsme si prý jako dva notoričtí komplikátoři vyjasnili základní východisko a co s tím bude dál, se uvidí a že komplikací je hodně... A pak mi psal, že ho teď děsně mrzí, že mi na tom šlágr bále nesáhl na nohu, jak měl původně v úmyslu a že, jak si ke mě přisednul, tak hrozně řešil, jestli si může dovolit se rozptýlit a riskovat, že třeba zvoře práce nebo dostane pár facek nebo něco, ale že zodpovědnost zvítězila. Což se mnou taky dobře trhlo, protože vím přesně, jakou chvíli myslel a v tu chvíli jsem sama umírala touhou se ho dotknout. Mimochodem pozorným čtenářům, kteří dočetli až sem, už asi došlo, že ty nedělní verše jsou o něm ;) Potom se pomalu rozloučil, že jde ráno do práce a že se ozvem, že to potřebuje všechno trochu zpracovat... Já to zpracovávala celou neděli a ještě včera a ani ještě dnes to nemám kompetně zpracované, ale už jsem na finální cestě. Popřála jsem mu dobrou noc a radši bezesnou, načež mi řekl, že si je nepamatuje, ale dnes se mu na tuty zdát budou, že se mu zdály už když jsem byla ve Šlágru, že asi dva si pamatoval a že byly pěkný jako tak, že hodně :) Na dotaz, co se mu zdálo, reagoval, že se to blbě říká, líp předvádí ;) A pak už jsme se pomalu dopracovali k tomu, že jsme se opravdu odpojili. Ráda bych popsala rizika, obavy a souvislosti, ale už teď je to strááášně dlouhý :D Ale hlavní otázka, co Vás asi zajímá, co ten týpek, co sem psala, že mám pocit, že se ke mě perfektně hodí... Což je velice dobrá otázka a odpovědí si fakt nejsem jistá. Faktem ale zůstává to, co jsem tu nepsala a tím je, že jak jsem z nudy projížděla tu seznamku, hlavní popud proč jsem to dělala, byl ten, že jsem chtěla najít někoho kdo by mě utlumil a rozptýlil myšlenky od režiséra A jiným směrem...

Afraid

22. dubna 2014 v 21:32 | Celene |  Animace Once Upon A Time

"Nemám strach z ničeho."
"Měla jsem STRACH"

Touha

20. dubna 2014 v 20:52 | Celene |  Moje básně
Sžírá, sžírá mě touha,
už jen ta myšlenka pouhá...
Tvoje rty na mém krku,
oprav mě, zda-li se pletu...
Žhavý plamen mě pálí,
při představě jemného sání...
Myslím na dotek vzájemný,
jsi také tou myšlenkou posedlý?


Jo a přesně tohle s Celene dělá nedostatek sexu :D

Emma & Hook goodbay

20. dubna 2014 v 20:47 | Celene |  Animace Once Upon A Time

Tento pár můžete podpořit v druhém kole TADY u Lexie*

once upon a time feat. disney || keep holding on

19. dubna 2014 v 21:11 | Celene |  Videa Once Upon A Time

Tak tohle je naprosto dokonalý a prostě to musíte vidět!! :) Sestříhaný záběry z klasických pohádek disney a na to záběry z Once Upon A Time ze stejných scén, fakt bomba :)) Hlavně se mi líbí, jak Emmu nastříhali jako Rapunzel a Hooka jako Flynna, to je mega boží :)) Hlavně ten polibek, to je úplně přesný :)) Jo a připomínám, že pro ty dva můžete hlasovat TADY ;)

i swear on emma swan | hook & emma [3x17]

19. dubna 2014 v 14:27 | Celene |  Videa Once Upon A Time

Prvně musíte vidět 3x17 na který už jsou konečně titulky k dispozici :) Je to malinko spoiler, ale moc hezký video :) A chudák Hook :(( Je mi ho fakt líto :(

16/4/2014

16. dubna 2014 v 11:44 | Celene |  My diary
Tak v sobotu jsme se neplánovaně viděli 2-3 hodinky. Nebylo to rande v tom pravým slova smyslu, ale "přisrala" jsem se mu k focení, když fotil zakázku pro nějakou kavárnu. Trochu (víc) nuda, ale mohla jsem se přitom dívat na něj a to byl opravdu dobrý výhled :) Jsem celej ten den byla docela přešlá a potěšilo mě, že si toho všiml, když konstatoval "Dneska jsi nějaká zamlklá." :) Vyvolalo to ve mě úžasný pocit jakoby mě už znal a že se mu prostě líbí to, jaká ve skutečnosti jsem, rozjařená a ukecaná :)) Jsem byla den předtím v pátek totiž v trafice a málem mě odvezli, protože mi večer v kase chybělo 22 tisíc, což bylo totální psycho. Prošla jsem si účty za celej den a nikde jsem nenašla žádnou brutální chybu jakože bych se třeba překlikla a někomu prodala já nevím 100 cigaret... Tak jsem tam kvůi tomu šla v sobotu ráno a s vedoucí, která narozdíl ode mě zůstávala v klidu, jsme to přepočítaly a fakt psycho... Ty prachy nakonec byly v trezoru a nic nechybí, takže cajk. Jenom velká vesmírná chyba někde mezi počítačem a uživatelem... Ale byla jsem z toho na prášky celou sobotu i když už jsem věděla, že to je ok, protože ta představa, že mi chybí v kase 22 táců a mám podepsanou hmotnou odpovědnost... Brrr....


No, ale už aspoň vím, že příště nemusím vyšilovat a kde přesně jsem udělala chybu. Zpátky k němu :) Dneska se uvidíme už počtvrté, hrozně se těším :) Vysvětlete mi prosím Vás někdo, co takovej chlap dělal na seznamce? :D Pořád to nedokážu pochopit :D Musím říct, že zatím se to vyvíjí velice dobře :P Doufám, že to tak bude pokračovat i nadále :)) Hlavně velký body k dobru: nemá děti, manželku ani přítelkyni :D Což je dobrej základ :D Snažím i udržet zdravej rozum, ale řekla bych, že už pomalu začínám být malilinko zamilovaná... :) A to jsem ho ještě neviděla bez trička :D Zdá se být perfektní :) Což asi určitě není, nikdo není, ani já nejsem... Ale mám pocit, že se perfektně hodí ke mě :)


The Vow | Once Upon A Time Trailer

15. dubna 2014 v 17:20 | Celene |  Videa Once Upon A Time
Tak tohle je super nápad, ale aby jste to video dokázali řádně ocenit, musíte prvně vidět originální trailer na film The Vow (který mě docela zklamal, nedoporučuju...).


A tady si dal někdo tu práci, že vzal zvukovou stopu z tohoto originálního traileru a sestříhal k tomu záběry s Emmou a Hookem z Once Upon A Time, pro které, mimo jiné, pro mě můžete hlasovat v soutěži TADY u Lexie*


Hlasuj pro Emmu a Hooka :)

15. dubna 2014 v 7:05 | Celene |  Hlasy

Přihlásila jsem se u Lexie* do soutěže o nejoblíbenější pár s Emmou a Hookem, takže pokud tomuto páru také fandíte, můžete mě podpořit svým hlasem