Listopad 2013

29/11/2013

29. listopadu 2013 v 12:46 | Celene |  My diary
I don't have a time!! :( Je mi to moc líto, že Vás teď tak zanedbávám, ale bohužel to jinak nejde :/ A nejste jediní, koho zanedbávám... Dneska mám po dvou a půl týdnech páté rande s panem dopravcem. Vlastně jsem dost překvapená, že se nám vůbec podařilo domluvit. Už jsem se na pevno rozhodla, že pokračovat v tomto "vztahu" nemá cenu jak na základě toho, co jsem psala minule, tak na základě toho, že na něj teďka stejně nemám čas. On se akorát pak tváří vyčítavě, když jsem mu poslala zprávu, že bychom se mohli vidět tento týden odepsal mi "...jsem rad, ze sis na me vzpomnela, ..." což už samo o sobě zní vyčítavě a pěkně mě to naštvalo. Nechci někoho kvůli komu bych se měla cítit provinile, když se mám cítit skvěle, že mám úspěch. Asi opravdu nemá cenu to protahovat a měla bych mu to říct už dneska...


Zbývají poslední dva týdny školy, ten třetí už je zápočtový. Díky Bohu!! Už to na mě začíná bejt zase moc dlouhá doba tam s těma lidma a už mě to přestává dost bavit. Navíc jsem ještě nezačala vůbec psát seminárky. Mám za sebou teprve kazuistiku, kterou ještě musím slohově upravit, ale jinak více méně je. Potom mám za sebou prezentaci v Komunikačních dovednostech a příští úterý mám prezentovat seminárku do Speciální pedagogiky, kde jsem si ještě ani nevybrala téma. Pak musím dodělat ten podnikatelský plán a v úterý mám fiktivní pohovor do Světa práce na který se musím připravit. Zítra kvůli tomu jedu po dloooouhé době domů, abych si vzala portfolio grafických prací... Pak seminárka do Enviromentální výchovy na nějaký problém týkající se životního prostředí v mém okolí. Nemáte nějaký?? Já vůbec nevím o čem psát jako... A pak seminárka do Psychologie pro učitele na kázeňské problémy v hodině.


Příští víkend zůstávám v Brně a musím se učit! Fakt musím. Ve čtvrtek 19. prosince nebo v úterý 17. prosince, nejsem si jistá, píšeme písemnou zkoušku z Pedagogické diagnostiky a já nemám možnost se na to naučit jindy než ten víkend 7.,8. prosince, protože ten další víkend potom jedu do Prahy za mou kamarádkou ze třídy ze střední školy. V pátek 13. prosince (kdy mám mimochodem svátek :D ) spolu jedeme na soukromou exkurzi na letiště na Ruzyni a potom jsem se domluvila se svým lektorem z té praxe ve Šlágru, že ten den točí v Praze nějaký velký pořad, tak že se přifařím, abych viděla, jak to vypadá v terénu. Hrozně se na to těším!! :-) Tím pádem to s dopravcem fakt budu muset skončit dneska, protože jinak já bych ani neměla čas to s ním ukončit :D Krucifix... A rozhodně nejsem ten typ, co se s někým rozchází přes esemesku. Nejsem srab. No... Držte mi palce ve všech oblastech :D A já se snad do týdne zas ozvu :D :)

Write a letter to myself and open it in 10 years.

29. listopadu 2013 v 12:23 | Celene |  Before I Die

Tohle je velice zajímavá myšlenka :D Budu si na to muset udělat čas x D Napsat to, zapečetit a pak otevřít až v jedenatřiceti. Jo... Musím si na to najít čas a napsat to! :D :)

POTM November

29. listopadu 2013 v 12:14 | Celene |  POTM
Jelikož teďka nebyl na blog vůbec čas, což se odrazilo i na návštěvnosti a zítra je poslední listopadový den, tak už sem volbu POTM na listopad dávat nebudu. Navíc jsem měla narozeniny, takže si tenhle měsíc vybírám fotku sama :D Asi z toho udělám novou tradici x DDD Vybrala jsem fotku Emmy z dílu 3x08 Think Lovely Thoughts, snad se Vám bude taky líbit :-)


Stills 28

29. listopadu 2013 v 12:02 | Celene |  Kusovky The Host

James

29. listopadu 2013 v 10:50 | Celene |  Animace Once Upon A Time

17. KAPITOLA Návštěva

29. listopadu 2013 v 10:30 | Celene |  Úryvky z knihy Hostitel
"Co tady děláš chlapče?" vybuchl Jeb.
"Proč jsi mi to neřekl?" oplatil mu stejně naštvaně Jamie.
Jeb mlčel.
"Byl to Jaredův nápad?" nedal se odbýt Jamie.
Jeb si povzdechl. "Dobrá, tak to tedy víš. A k čemu ti to je? Chtěli jsme jenom..."
"... mě ochránit?" skočil mu Jamie trucovitě do řeči.
Od kdy je tak zatrpklý? A je to moje vina? Samozřejmě, že je.
V hlavě se mi rozplakala Melanie. Bylo to neodbytné, hlasité - a Jebův a Jamieho hlas náhle zněly velmi vzdáleně.
"Tak jo, Jamie. Ochranu nepotřebuješ. Co tedy chceš?"
Ta rychlá Jebova kapitulace Jamieho zřejmě rozhodila. Těkal očima mezi Jebovým a mým obličejem a horečně hledal odpověď.
"Já - já chci mluvit s ní... s tím," vymáčkl ze sebe nakonec. Hlas měl vyšší než před chvílí.


Návštěvnost za minulý týden (18.11. 2013 - 24.11. 2013)

29. listopadu 2013 v 9:54 | Celene |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (18.11. 2013 - 24.11. 2013) je:
Pondělí: 31
Úterý: 23
Středa: 29
Čtvrtek: 28
Pátek: 18
Sobota: 17
Neděle: 33

Celkem: 179

24/11/2013 Happy birthday

24. listopadu 2013 v 12:50 | Celene |  My diary
Opět se hlásím ;) Tento týden jsem byla hrozně časově vytížená, proto tu nic nebylo... V pondělí jsem zaspala na praxi na vysílání do ČT, což mě vážně štve, protože tam zrovna byla Olga Lounová a tu jako můžu... Odpoledne jsem pak měla angličtinu a potom jsem se sama dokopala jít na FIT dance, protože kámoška mi odpadla kvůli nachlazení. V úterý už jsem na vysílání díky Bohu nezaspala a moji pondělní nepřítomnost vzali v pohodě. Navíc v úterý ve škole na mě hodili další náročný domácí úkol v podobě podnikatelského plánu, který musím do úterý zpracovat a mám na to čas jenom dneska. Po škole jsem pracovala na kazuistice, kterou jsem měla přednášet ve čtvrtek ve škole. Ve středu byla školní pařba ze které jsem zodpovědně odešla před půlnocí, abych stihla půlnoční rozjezd, protože na devět jsem měla být v redakci Dobrého rána a nemohla jsem si dovolit zaspat dvakrát v jednom týdnu. V pátek pak brzo ráno jsem jela do Českých Budějovic na tu šesnácti hodinovou praxi do toho Šlágru TV, jak jste se mi smáli x D Já se na to ze začátku taky moc netvářila, ale nakonec je to tu super :)No a teď k nadpisu :) Dlouhodobá affs už to moc dobře ví, že mám dneska narozeniny. První SMS přání po ránu, kdy jsem na to sama úplně zapomněla bylo od ředitelky školního internátu ze střední školy :D Úplně hustý x D Měla jsem radost :) Pak už jsem měla několik přání na zdi na FB, ale málokterá z nich jsou opravdu od srdce a pak na mejl mi přišla strušná zpráva od bábí a dědy :) Nooo, takže už na tom světě straším jednaadvacet let :D Kruci toto letí... Si pamatuju, jak ve čtvrté třídě jsme ve výtvarce kreslili zlatý rybičky a na zadní stranu jsme měli napsat tři přání a jedno z těch mých bylo, abych už byla dospělá a bylo mi osmnáct a mohla jsem si dělat, co chci :D Jak já byla naivní x DDD Je mi jednaadvacet a pořád si nemůžu dělat úplně všechno, co chci i když už je v tom pravda jistý pokrok ;) Dnešní narozeninový den ale trávím sama ve střižně, protože dole na pokoji nechytám net a potřebuju si udělat ten podnikatelský plán a taky prezentaci do Komunikačních dovedností na Střihovou skladbu taktéž na úterý. Žádná speciální narozeninová přání nemám a s dárky taky nějak nepočítám i když kamarádka ze střední za kterou pojedu v půlce prosince do Prahy mi psala, že pro mě nějaký dáreček má a spolubydlící s kterou jsem si včera skoro dvě hodiny volala mi slíbila, že uděláme nějakou skromnou oslavičku :D :)


Takže jinak je to více méně den jako každý jiný, jen jsem zase o rok starší. Nějak dramaticky to ale nevidím :D Soustředím se teďka hlavně na školu a ty praxe a na základě těchto priorit si říkám, že pan dopravce asi opravdu půjde k šípku. Protože už když jsem mu řekla, že sem jedu na víkend kdy jsme původně měli být spolu, byl dost naštvaný i když říkal, že na jednu stranu to chápe. Na jednu!! Má to chápat na všechny OMG :D Navíc pokud to vyjde, tak bych sem mohla na brigádu na celý leden, pokud mi dobře vyjdou zkoušky, aby se mi to finančně vyplatilo, když to je přes tolik krajů. Ale už úplně vidím jak by se tvářil při oznámení, že sem jedu na celý měsíc. To je prostě na rozchod :D Já k sobě potřebuji tolerantního partnera, který mě bude podporovat a chápat, že když toho mám ve škole a na praxi hodně může se stát, že se třeba čtrnáct dní neuvidíme. Ne někoho takového který mi vnucuje pocit, že když odjedu na praxi z které jsem nadšená, protože je to přesně to, co chci v životě dělat, se mám cítit provinile, protože ho zanedbávám. Takže toť dnešní tečka, teď jdu dělat na těch úkolech a ozvat bych se mohla snad v úterý večer. Mějte se krásně a užijte zbytek víkendu ;)

Návštěvnost za minulý týden (11.11. 2013 - 17.11. 2013)

24. listopadu 2013 v 12:42 | Celene |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (11.11. 2013 - 17.11. 2013) je:
Pondělí: 22
Úterý: 16
Středa: 25
Čtvrtek: 37
Pátek: 28
Sobota: 25
Neděle: 49

Celkem: 202