Říjen 2013

POTM Říjen

30. října 2013 v 17:42 | Celene |  POTM
Málem bych zapomněla :D Hodně na těsno na konci měsíci, ale pořád je to v měsíci x D Nad tématem jsem moc nepřemýšlela, přišlo za mnou samo spontánně při výběru fotek. Tentokrát opět z Once Upon A Time, který tu v poslední době převažuje a téma je Save Henry ;) I když ten spratek se už moc netváří, že by potřeboval zachraňovat :D :D

First Photo:

Second Photo:

Third Photo:

Fourth Photo:

Fifth Photo:

Sixth Photo:

Find love

30. října 2013 v 13:27 | Celene |  Before I Die

Tak třeba jednou... a třeba už brzy... kdo ví :)Demi Lovato: Heart by Heart

28. října 2013 v 8:57 | Celene |  Songs

No tak momentálně ujíždím na této písničce, která se objevila ve filmu The Mortal Instruments: City of Bones při líbací scéně, která byla vážně úžasná. Chystám se na ten film napsat recenzi, kde tu scénu vychválím do nebes :D Snad se k tomu brzy dostanu...

Návštěvnost za minulý týden (21.10. 2013 - 27.10. 2013)

28. října 2013 v 8:53 | Celene |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (21.10. 2013 - 27.10. 2013) je:
Pondělí: 26
Úterý: 21
Středa: 14
Čtvrtek: 21
Pátek: 17
Sobota: 33
Neděle: 38

Celkem: 170

Tak návštěvnost za dva týdny šla o stovku ke dnu... No co už :D V poslední době to pro mě není časově nejpříznivější, ale tak snad to bude lepší a zas se to vrátí k normálu. I tak děkuji, že navštěvujete můj blog :)

Návštěvnost za minulý týden (14.10. 2013 - 20.10. 2013)

28. října 2013 v 8:49 | Celene |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (14.10. 2013 - 20.10. 2013) je:
Pondělí: 24
Úterý: 33
Středa: 38
Čtvrtek: 26
Pátek: 27
Sobota: 28
Neděle: 30

Celkem: 206

26/10/2013

26. října 2013 v 9:36 | Celene |  My diary
Toto letí, milé děti :D Už je skoro listopad. Fíha... A já od 7. září nebyla doma :D Nevermind. Ve čtvrtek na vysílání Dobrého rána to bylo úplně super. Hrozně mě to baví. Už pomalu začínám fungovat jako samostatná jednotka, což je super. Mým hlavním úkolem během vysílání je všechno dokumentovat = fotit. Snažím se nebýt typický mačkač, jak říkává náš učitel fotografie ze střední školy, ale snažím se dodržovat určitá kompoziční pravidla. Po dvaceti, třiceti minutách pak jednu, dvě fotky nahraju na oficiální facebook Dobrého rána a připíšu k tomu inteligentní komentář, co se zrovna děje ve studiu :D Pak taky dělám, co je třeba jako například udělat hostům čaj nebo pomoct s nádobím. Když skončí vysílání a jsem v redakci, tak tam pak musím vybrat osm reprezentujících fotek, aby tam byli všichni hosté a ty nahrát opět s popiskem na oficiální dokumentový server Dobrého rána. A pak ještě připravuju kulturní pozvánky :)


Ve středu jsme byli se školou v Terezíně. To Vám musím říct. Čekala jsem všelijaké pocity, ale že v koncentráku zažiju pocit motýlků v břiše, to jsem opravdu nečekala. Šlo o řidiče autobusu našeho skromného školního výletu, když to tak nazvu :D Už když jsme přijeli do Terezína a vystoupili z autobusu, tak jsme se nějak vzájemně zaregistrovali. Stáli jsme v takovém neuspořádaném kruhu uvnitř kterého byl vyučující a říkal nám, co se bude dít. Já byla součástí toho kruhu, ale stála jsem proti dveřím autobusu, když jsem si všimla, že řidič, který stál ve dveřích autobusu, se na mě dívá. Vyměnili jsme si dlouhý pohled a pak jsem se na něj usmála. Úsměv mi oplatil a usmíval se pak celou dobu. Byla jsem ráda, když jsme se od autobusu vzdálili, protože už jsem z něho začínala být malinko nervózní :) Jenže, to jsem netušila, že se k nám v poslední části prohlídky přidá! :D Celou dobu na mě visel pohledem a nepřestával se usmívat, bylo nemožné mu úsměvy neoplácet. Pomalu jako žralok kroužil okolo a postupně se v našem neuspořádaném kruhu nebo spíš elipse, vzdálenost mezi námi zkracovala.


Byli jsme zrovna v odvšivovací místnosti, když jsem se začala rozhlížet, kde je, protože byl prostě vždycky někde poblíž :D A nemohla jsem ho očima najít, což bylo divné. Podívala jsem se na kámošku vedle mě a periferním viděním jsem zaregistrovala jeho nohy stojící jen jeden větší krok přímo za mnou. Otočila jsem se zpátky dopředu na průvodkyni a víc jsem se neotáčela. Reagovala jsem tím, že jsem udělala drobný krok směrem dozadu. On reagoval tím, že se naklonil lehce dopředu. Měl skřížené ruce na prsou, což jsem věděla díky tomu, že jsem je cítila na svých zádech. Nebyla jsem o něj opřená, váhu jsem měla rozloženou hezky sama na sebe, ale byli jsme prostě tak těsně blízko u sebe, že tam nebyla sebemenší mezera. A v tu chvíli to ve mě začalo bláznit a v břiše se mi to začalo podivně svíjet. Vůbec jsem se nemohla soustředit na to, co ta průvodkyně říká. Jediný na co jsem se mohla a musela soustředit bylo to, aby to se mnou neseklo, protože jsem cítila, jak mi začíná bít srdce jako splašený...

Emma

26. října 2013 v 9:06 | Celene |  Animace Once Upon A Time

Character Bio 101 - Snow White

25. října 2013 v 7:58 | Celene |  Characters Once Upon A Time

"Poznejte Sněhurku. Ve Storybrooke je učitelkou jménem Mary Margaret Blanchard, ale v pohádkové říši je nejkrásnější ze všech. Hezká, že?"
"Jo a ještě jedna věc - je naprosto drsná."

"A jak příběh pokračuje, její nevlastní matka Zlá královna ji chce zabít."
"Proč nám tohle královna dělá?"
"Zničila jsem její štěstí a teď chce ona zničit moje."
"Takže, Sněhurka je na útěku před Zlou královnou a žije ve stromě v lese."
"Udeří prince Krasoně. Prvně se nemohou vystát, ale potom, co si zachrání životy, přeskočí jiskra."
"Vezmeš si mě?"
"Zlý táta Krasoně chce smrt."
"Proveďte."
"A Sněhurky nevlastní matka chce její smrt."
"Zničím Vaše štěstí."
"Rodiče prostě nepochopíte."
"Krasoň je zajatcem královny, která nabídne Sněhurce, že ho pustí, když sní otrávené jablko."
"Sněhurka upadne do hlubokého spánku a Krasoň unikne a zlomí kletbu polibkem z pravé lásky."
"Tento polibek vede k manželství a tohle manžeství vede ke krásné holčičce miminku Emmě a želi šťastně.. Ne."
"Zlá královna vypustila temnou kletbu a přenesla každého z říše tam, kde nejsou žádné šťastné konce."
"Ale předtím než královna snesla na království kouzlo, Sněhurka a princ Krasoň použili magickou skříň, aby ochránili Emmu před kletbou a dostali tak novorozenou dceru do bezpečí."
"Ona unikla."
"Prohraješ."

Roli zvtvárňuje GINNIFER GOODWIN

Sněhurku jsem první dva díly nemohla vystát, přišla mi fakt úplně pitomá, ale postupně jsem jí začala přicházet na chuť :D Hlavně potom, co začali ukazovat její drsnější stránku. Ale co si budem povídat, Once Upon A Time bez Snow White, to by nebyl Once Upon A Time :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
angličtinu si zas až tak nedávám, takže mi ten překlad zabral opravdu spoustu času, kdo to zkopíruje bez této ikonky s odkazem na můj blog, toho zaškrtím