Srpen 2013

29/8/2013

29. srpna 2013 v 16:51 | Celene |  My diary
Ahoj všichni, hlavně zdravím svoje affs! :-) Určitě Vám vrtá hlavou, co se děje, že tu vůbec nejsem. Jsem na veřejným předraženým internetu, takže hodně rychlá stručná zpráva. Pořád jsem v Hradci Králové u toho kámoše, ale on nemá na bytě net s čímž jsem trochu nepočítala, ale tak stane se no :D Už jsem zjistila, že návštěvnost rapidně klesla, ale já to pak snad zase doženu až budu doma a online :D No budu tu do neděle určitě, ale přemýšlím, že si prodloužím pobyt do středy, ale to záleží na jistých faktorech, takže nevím jistě. Tak mě prosím Vás všichni omluvte, doufám, že mě pochopíte a moc si mě Vás nesmaže z affs. Mějte se krásně a užívejte poslední prázdninové dny! :-)


13/8/2013

13. srpna 2013 v 21:10 | Celene |  My diary
Tak zítra odjíždíme se ségrou od babičky a jedeme ke mě domů, tz. k tátovi a jeho přítelkyni. Moje ségra tam bude do soboty a v pátek ještě přijete nevlastní ségry ségra s teď už manželem, takže tam bude opravdu narváno. Byt 2 + 1 a sedm lidí, why not :D Taky jsem domluvená s kamarádem z Hradce Králové, co jsem u něj strávila celé loňské léto, že přijedu na poslední dva týdny v sprnu. Budu mu muset napsat a domluvit se s ním. Chci odjet nejpozději v pondělí. V Hradci se doufám sejdu s pár starými kamarády s kterými jsem bohužel od ledna neměla možnost je vidět. Těším se na to :-)


No už abych tam bylo, to město mi hrozně chybí o lidech nemluvě :) Doufám, že tam neutratím moc peněz, budu muset šetřit :D Naštěstí mám doma ještě elektronickou kartu na MHD, takže si koupím studenstkou na dva týdny a můžu si v pohodě jezdit do aleluja :D Jinak mám samozřejmě v plánu být tady na blogu. Předpokládám, že u kamaráda bude svatý klid, takže si toho na blogu stihnu spoustu nerušeně udělat. A co chystám? No tak především si budu muset oživit všechny HP movies a na základě toho pak začít realizovat třetí závěrečný úkol Turnaje tří kouzelníků, doufám, že si nemyslíte, že ho hodlám nechat vyšumět do prázdna, to opravdu ne :) Potom chystám nový layout, klidně se může objevit už zítra, protože mám pocit, že už jsem u finální verze :D


Prozradím, že to bude první layout čistě s tématikou ze seriálu Once Upon A Time, ale s kým přesně bude, to Vám nechám jako překvapení ;) A po dlouhém rozjímaní, kdy jsem tak moc snila o galerce na vlastní adrese, jsem se rozhodla, že na to kašlu, naučím se s imgbox a prostě to budu dávat přímo sem, s*át na to :D Takže začnu konečně přidávat fotky, určitě Vám tady chybí :) Takže bych ráda doplnila spoustu těch prázdných rubrik u HP a taky chci trochu aktualizovat Once Upon A Time a u The Host asi přidám podrubriku Saoirse Ronan. Doufám, že mi to všechno vyjde, tak jak si představuju :D A pro dnešek dobrou noc :)

Stills 12

13. srpna 2013 v 20:38 | Celene |  Kusovky The Host


Hook ♥

13. srpna 2013 v 15:34 | Celene |  Animace Once Upon A Time


7. KAPITOLA Konflikt

12. srpna 2013 v 20:32 | Celene |  Úryvky z knihy Hostitel
Obrátila jsem se k ní zády a rázova pryč dlouhými kroky, takže kdyby se mnou chtěla udržet tempo, musela by běžet.
"Neprohraj samu sebe, Poutnice!" křikla za mnou. "Už ti nezbývá moc času!" Odmlčela se, ale pak ještě hlasitěji zahulákala: "Hlavně mě včas upozorni, kdy ti mám začít říkat Melanie!"
Její hlas slábl spolu s tím, jak se vzdálenost mezi námi zvětšovala. Bylo mi jasné, že za mnou jde svým vlastním tempem. Ten poslední nepříjmený týden - kdy jsem její obličej viděla v zadních řadách na každé přednášce, denně jsem na chodníku za sebou slyšela její kroky - to ještě nebylo nic proti tomu, co teprve mělo přijít. Hodlala mi ze života udělat peklo.
Měla jsem pocit, jako by mi Melanie zběsila bušila zevnitř do lebky.
Pojďme ji dát zavřít. Napovídej jejím nadřízeným, že provedla něco nepřípustného. Že nás napadla. Bude to naše slovo proti jejímu...
V lidském světě, připomněla jsem jí skoro smutně, že nemůžu sáhnout po podobném řešení. Ale my nemáme žádné nadřízené v klasickém slova smyslu. Všichni spolupracují jako sobě rovní. Máme ty, kterým mnoho z nás podává hlášení, aby se informacím vtiskl nějaký řád, a pak máme poradní sbor, který rozhoduje o využití Hledačů, ale nikdo je neodvolává z úkolu. Pochop, funguje to jako...
Kašlu na to, jak to funguje, když nám to nepomůže! Už vím - zabijeme ji! Hlavu mi rázem vyplnil uspokojivý obraz vlastních rukou, svírajících se kolem Hledaččina hrdla.
Tohle je přesně ten důvod, proč je lepší nechat na planetě vládnout naši rasu.
Přestaň se vytahovat. Užila by sis to navlas stejně jako já. Obraz se vrátil, Hledaččin obličej v našich představách modral, ale tentokrát jsem ucítila zběsilou vlnu slasti.
Ty jsi ty, ne já! Říkala jsem pravdu, ten výjev se mi hnusil. Součastně však byl nebezpečně blízko lži - protože bych byla nejšťastnější, kdybych Hledačku už v životě neviděla.
Co tedy podnikneme? Já se nevzdám. Ty se nevzdáš. A ta proklatá Hledačka se nevzdá ani za nic!

Stills 11

12. srpna 2013 v 14:07 | Celene |  Kusovky The Host

Výsledky Teen Choice 2013

12. srpna 2013 v 12:48 | Celene |  NEWS!!
Tak jsem tak googlovala výsledky Teen Choice a nějaký list výsledků se mi podařilo najít. Nebudu to tady vypisovat úplně celé, na to se klidně podívejte tady, ode mě uslyšíte pouze o těch, kteří se týkají zaměření blogu. Tááákže... Jsem hluboce zklamaná, protože z mých favoritů, které jste tak dlouho mohli vídat v postranním menu se na výhru přeměnila pouze jediná položka a to písnička RADIOACTIVE od Imagine Dragons v kategorii ROCK SONG. Takže na oslavu vítězství si ji hezky poslechněte :D


Nečekala jsem, že Breaking Dawn Part II. vyhraje hned v sedmi kategoriích. Jak se zdá, fanoušci Twilight ještě nevymřeli :D Budu se na to muset znova podívat, když to vyhrálo takových cen. Včera jsem stihla prvních patnáct minut, než mi ségra řekla, ať to vypnu. Osobně jsem tedy podporovala Warm Bodies, ale tak co už no :D Přejme jim to x D Potom mě ještě VELICE překvapilo, že v kategorii CANDIE'S STYLE ICON vyhrála Miley Cyrus. Vždyť úplně ztratila cit pro vkus, ježiši lidi... Jediné nad čím ještě visí otazník, je výherce kategorie o nejlepší polibek, doufám, že to Emma s Logenem vyhrají, i když fanoušky Twilight na sebe určitě nedají čekat :D


Za to ALE! v kategorii MOVIE ACTOR, DRAMA zvítězil Logan Lerman a v kategorii MOVIE ACTRESS, DRAMA Emma Watson za film The Perks Of Being A Wallflower, který vyhrál i v kategorii MOVIE, DRAMA. Takže aspoň něco :) Sice mě ten film zas tak moc nenadchnul, ale jsem ráda, že vyhráli :)

Návštěvnot za minulý týden (5.8. 2013 - 11.8. 2013)

12. srpna 2013 v 12:28 | Celene |  Návštěvnost
Návštěvnot za minulý týden (5.8. 2013 - 11.8. 2013) je:
Pondělí: 33
Úterý: 40
Středa: 37
Čtvrtek: 26
Pátek: 29
Sobota: 31
Neděle: 38

Celkem: 234

Úplně navlas stené číslo jako minulý týden, takže se neměnila ani směrem nahoru ani dolů, za což můžu být vlastně ráda :D Jako každý bloger bych se asi nezlobila, kdyby trochu stoupla, ale i tak je moc hezká :)