Prosinec 2012

Návštěvnost za minulý týden (24.12. 2012 - 30.12. 2012)

31. prosince 2012 v 11:16 | Celene |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (24.12. 2012 - 30.12. 2012) je:
Pondelí: 32
Úterý: 71
Středa: 35
Čtvrtek: 40
Pátek: 22
Sobota: 30
Neděle: 20

Celkem: 250

250 je hezké číslo, děkuji :-)

29/12/2012

29. prosince 2012 v 15:01 | Celene |  My diary
Včera jsme se se ségrou přesunuly k babičce a zítra už si pojedem každá po svých :D Také jsem včera byla u kamarádky, která bydlí v jedné vesnici kousek od města, co bydlí babička. Moc často se nevídáme, tak jsem se na ni těšila. Bylo to příjemně strávené odpoledne. Kecaly jsme a pak jsme se dívaly na film. Dostala jsem od ní hrozně moc dárků, což mě docela zaskočilo a vůbec jsem neměla slov. Dostala jsem od ní totiž více méně stejné množství dárků, co jsem měla pod stromečkem doma od rodičů, tak to byl takový trochu trapný pocit... x D Byla jsem opravdu překvapená.
A od tety jsem dostala dvě stovky, tak bych si za ně mohla koupit tu jedinou věc, kterou jsem si přála ne proto, že ji potřebuji, ale protože ji chci, a tu jsem nedostala. Vážně jsem doufala, že tam najdu DVD Katy Perry Part of Me a nenašla. Rozhodně to bylo levnější než ta knížka, co dostala nevlastní ségra. Nejhorší byly ty její provokativní řeči typu "To byly dobrý Vánoce, co říkáš? A jak se ti líbily dárky? Fakt dobrý ne? ... " Už jsem to psychicky nevydržela a řekla jsem jí to, tak mi bylo vysvětleno, že si doma řekli, že si to můžu stáhnout. Potkali jste to někde ke stažení? Já totiž ne...
Ale už jsem se konečně začala učit :D Tak se k tomu zas vrátím x D

Za tipovačku od Charmed-ky.Pavly

27. prosince 2012 v 18:22 | Celene |  For me
image host

To chci!

27. prosince 2012 v 15:16 | Celene |  Nezařazeno... prostě mišmaš všeho :D

Óóóó Bože, to je naprosto dokonalý! U takovýho stromečku bych asi omdlela, chápete mě? :D

25/12/2012

25. prosince 2012 v 18:06 | Celene |  My diary
Ach jo, za chvíli budu mít dočtenej Fénixův Řád. Jsem na sedmiset třetí straně :D Už jen pár stránek a bude konec poslední kapitoly. A další díl mám na kolejích! Bude to trvat minimálně dva týdny než se k němu dostanu :D Áááá, to nepřežiju :D Ale tak zítra přijede ségra a budem spolu do neděle, pak jedu na Silvestra za kámoškou do Prahy, po novým roce do Hradce a pak to stočím buď k babičce nebo na koleje. Ještě nejsem pevně rozhodnutá. Odepisovala jsem na další nabídky práce, tak třeba se objeví někdo, kdo bude mít zas aspoň tolik slušnosti, aby mi odpověděl a pozval mě na pohovor, tak to bych jela do Brna dřív. Kdyby mi nikdo neodpověděl, asi bych jela k babičce. Pořád neznám výsledky zkoušek z biologie a angliny. Z angliny je budeme znát až první týden v lednu a z biologie pravděpodobně asi taky. Měla bych se začít učit. Ale když mě se taak nechce...

Návštěvnost za minulý týden (17.12. 2012 - 23.12. 2012)

25. prosince 2012 v 11:00 | Celene |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (17.12. 2012 - 23.12. 2012) je:
Pondělí: 11
Úterý: 7
Středa: 20
Čtvrtek: 31
Pátek: 31
Sobota: 42
Neděle: 68

Celkem: 210

Vzhledem k mým potížím s internetem na kolejích byla na začátku týdne nízká, takže o něco klesla, ale stále se drží na dvěma sty, což je pro mě krásný výsledek :-) Děkuji :-)


FŘ: NKÚ

25. prosince 2012 v 9:00 | Celene |  Úryvky z knih
"Vůbec jsme si s takovou pitomostí neměli nic začínat," zabručel Harry.
"No, teď už s ní aspoň můžeme přestat."
"Jo," přikývl Harry. "Už nemusíme předstírat, že nás zajímá, co se stane, když se Jupiter příliš skamarádí s Uranem."
"A ode dneška je mi úplně jedno, jestli mi čajové lístky budou přikazovat umři, Rone, umři. Prostě je vyhodím do odpadků, kam patří."

24.12.2012

24. prosince 2012 v 21:28 | Celene |  My diary
No tak je to konečně za námi... Ne, že bych to chtěla nějak shazovat, ale večeře jako každá jiná. Jenom s tím rozdílem, že tentokrát všem bylo trnem v oku, že jím pomalu. Jím pomalu vždycky, zvlášť, když mám na talíři rybu plnou kostí. Nemůžu za to, že ostatní žerou jako by se jim to jídlo mělo vypařit. No a tak si v klidu jím a jelikož existuje ta blbá tradice, že nikdo nesmí vstát od stolu dokud ostatní nedojí, byl na mě pohledy ostatních nad jejich prázdnými talíři vyvíjen nemalý nátlak. Když už na mě táta takhle koukal delší dobu, začalo mě to vážně deptat a začala jsem se na něj dívat taky v naději, že mu to třeba začne být blbý a přestane. Místo toho se mě zeptal, co se něj tak dívám. Upozornila jsem ho, že on se díval na mě. Tak se na podíval s výrazem, jak kdyby vysvětloval pětiletému dítěti naprosto triviální věc a oznámil mi "protože všichni čekáme na tebe, až dojíš, jestli ti to nedošlo." No a pak hrozilo velké nebezpečí hádky, které překvapivě odvrátila jeho přítelkyně, když mu řekla, ať mě nechá v klidu se najíst. Stejně jsem toho nakonec nechala a dojedla si to radši potom. No a o vánoční nadílce radši ani nemluvím. Sice jsem si od začátku nedělala žádné naděje, ale ve skrytu duše jsem tiše naivně doufala, že aspoň to blbý DVD za blbý tři stovky dostanu. Takže jsem byla docela zklamaná, když jsem ho pod stromkem neobjevila. Za to jsem utrpěla šok, když jsem rozbalila povlečení. Dvoje povlečení. V duchu mi vyvstala otázka "bože, další povlečení?". A ještě se od vás předpokládá, že se budete tvářit nadšeně. Nejsem si jistá, jestli byl můj herecký výkon věrohodný, nevěřím tomu. Kolik povlečení potřebuje člověk k životu? Myslím, že už mi to stačí... Rozdali se dárky a pak si šel každej po svých... Jak to vypadalo u vás?

Veselé Vánoce!

24. prosince 2012 v 9:00 | Celene |  My diary

A šťastné a veselé Vánoce přeji i já Vám :-))