Listopad 2011

Stužkáááč :-))

26. listopadu 2011 v 17:40 | Celene |  My diary
Ve čtvrtek jsme měli stužkáč. Miley oslavila 19 ve středu, já slavila 19 ve čtvrtek, na což si vzpomněla Charmedka.Pavla, která by jako SB zasloužila metál :D Ještě jednou děkuju za přání :) Nejlepší věc mít stužkovací večírek v den narozenin :D Celej večer jsem pila zadarmo, protože mě všichni zvali :D Úplně nejvíc jsem si to užila :)) Jen nás mrzelo, že učitelů přišlo o polovinu míň než mělo a někteří se tam jen tak mihli. Jako poslední odcházel náš třídní, kterej šel v 11 hodin domů s tím, že vydržel nejdýl :D Ale v pozdější hodinu jsem si tak říkala, že možná dobře, že už odešli x D Každopádně ale, kdo tam nebyl, ten musí hořce litovat :D A doufám, že lituje :D Organizovala jsem to já a moje kamarádka ze třídy a všem se to hrozně líbilo, všichni byli spokojení a chodili za náma, že jsme to zorganizovali fakt super :) Tak to se skvěle poslouchalo :) Říkám spolužákům "takže pomaturitní mejdan organizujem taky my?" a oni "jasně" :D Tak už se těším :))

Prosím o ozdoby :D :)

16. listopadu 2011 v 22:28 | Celene |  My diary
Ahojky, zapojila jsem se do jedný soutěže od DATARTu, a účelem je nasbírat plnej počet ozdob, co nejdříve, abych vyhrála. Tak bych Vás chtěla všechny moc poprosit, abyste mi klikli na "darovat ozdobu" :) Klikat můžete každý den a pokud to pošlete dál, budu Vám jedině vděčná :)) Klikat můžete každý den ;) Předem moc děkuju všem :)))


Připomenutí se

9. listopadu 2011 v 15:43 | Celene |  My diary
Tak mi došlo, že jsem dlouho nic nenapsala. Jsem v hajzlu. Totálně. Aspoň pro tuto chvíli mi to tak připadá. Zítra píšeme tři písemky, ještě se mám stavovat v autoškole, tak jestli mi podstrčí hned nějaké testy, tak jsem slušně v řiti. Ještě jsem chtěla jít na jednu přednášku, ale ta se mi vykryla s tou autoškolou a bylo by hloupé, tam nejít, když jsem minulý týden řekla, že přijdu tento :/ Tak půjdu na jinou přednášku těsně před tím, ale budu ji muset trochu časově krouhnout. Musím si nakoupit a sbalit věci na víkend. Vůbec nemám páru, kde budu. A v pátek jedu ještě před šestou do Zlína, je tam den otevřených dveří na UTB. Tak jako sranda no. Vůbec nemám ani čas padnout vyčerpáním. Dneska jsme psali z dějin umění po dvou letech, jsem se na to učila jak magor a byla jsem mnohem chytřejší než se po mě chtělo teda. Měla jsem patnáct bodů z patnácti a test mě svou strohou jednoduchostí docela zklamal. Po takové době jsem čekala větší nářez. Teď si určitě řada z Vás jistě opět klepe na čelo, že nejsem normální :D Tak jo no, zítra se modlím v jednoduché testy :D