Říjen 2011

Je toho moooc ...

28. října 2011 v 16:53 | Celene |  My diary
Takže podzimní prázdniny trávím jenom s maturitními otázkami. Abych se nenudila, tak to střídám. Včera jsem si zpracovala první maturitní otázku z dějin umění, teď dělám otázku do angličtiny. Do toho čtu knížku z povinné četby. Včera jsem vymyslela nový námět na film k příjmacím zkouškám, když ten, co mám roztočený mi nebyl doporučen odevzdat. Jenom si nejsem jistá, jestli mi vyjde jeho realizace, co se herců týče. Budu to muset zjistit nejlépe ještě dnes. Vlastně to udělám hned, jak dopíšu tento článek. Nejhorší je, když se otočím zpátky, vidím, že jsem toho stihla tolik a že můžu mít fakt dobrý pocit, že jsem udělala dost práce, ale nestačí to. Je toho mnohem víc. Třeba už asi tři dny jsem se vůbec neučila na ten řidičák. Dneska jsem dlouho spala, asi jsem potřebovala trochu regeneraci z toho všeho. Ale je to dobré, je teprve pátek. Ještě mám den. Sakra, už jenom den?! Neděle se nedá počítat, protože ráno budu muset jet od babičky k tátovi, protože si doma musím vzít pár věcí na intr a hned po obědě jedu na intr a tam přijedu až v pět. Do háje! Musím se naučit tu občanku! Čeká nás pomsta učitele. Oprávněná... Takže by bylo rozumné naučit se to alespoň na trojku. Tss, občanka, ať se jde bodnout. Mám na práci důležitější předměty. Ale ta trojka by mě doslova srala :D Začínám se vyžívat v dobrých známkách. Ale trojka je vlastně dobrá x D Takže aleluja, Bůh mi žehnej, jdu se učit :D A vy si hezky užívejte podzimní prázdniny i za mě :D :)


Dirty Dancing - Time of my Life

26. října 2011 v 23:52 | Celene |  Songs

Something new...

22. října 2011 v 21:13 | Celene |  My diary
Tak za prvé, vzhled blogu... Už jsem se na sebe nemohla ani koukat :D Tento je takový jednoduchý, ale piplala jsem se s ním přes hodinu. Ale jsem docela spokojená... Co vy? Jinak se omlouvám za neaktivitu, to víte, maturitní ročník... Budu maturovat z pěti předmětů (jsem takový blázen, že si dobrovolně beru předmět navíc :D ), musím dodělat řidičák, který stále nemám, nebo mě otec zabije :D Do toho příjmačky, klauzurka k praktické maturitě a práce na příjmací zkoušky... Je toho teď hrozně moc a čas letí. Bude listopad a mě ještě nenapadlo, co k těm příjmačkám natočit. Učitel mi nedoporučil dávat tam ten film, co točím jako klauzurku, takže čekám až mě osvítí něco geniálního, co stihnu během týdne natočit, abych to do prosince stihla :D Není to žádná sranda... Za měsíc máme stužkáč, bude mi devatenáct... Přesně ten den (vždycky jsem chtěla takovej narozeninovej mejdan :D ) Jinak jako škola jde dobře, vzdělání je teď pro mě na prvním místě. Více méně nedělám nic jiného než že se učím... Ale nějak mě to netrápí, udělala jsem si z toho hobby :D Kdyby mě to nebavilo, ten předmět navíc si neberu x D A jak jsem psala, že se stěhuju... Už jsem s holkama 3 týdny a zatím si to jen pochvaluji. Nejlepší, co jsem mohla udělat. Snad to takhle do konce června zůstane :) Na milostném poli mi byla přichystáná stará známá mina, které se zatím úspěšně vyhýbám. Mám pauzu. Nechci teď začínat žádný vztah, jsem plně soustředěná na školu a s ní spojené povinnosti a vyhovuje mi to tak. Nepotřebuji, aby mě kdokoli rozptyloval. Teď to možná vyznělo, že pořád jen makám a vyhýbám se osobnímu životu... Zas tak to není. Když se najde čas, vyrazím někam s přáteli, na které si ten čas vždycky najdu. Doma je situace přinejmenším zajímavá... Minulý víkend, když jsem byla doma, bylo to celkem ok. Ok v tom smyslu, že si mě nikdo nevšímal a každý si šel po svém. (Krom otázky, co ta autoškola, která mě mírně zvedla ze židle...) Ne zrovna ideální stav, ale v rámci možnosté to bylo dobré. Jinak táta teď zase začal zpívat jeho oblíbenou písničku "nemám ani kačku", takže po týhle stránce to vůbec ideální není. Ještě mi to vždycky říká takovým krásným způsobem, který vyznívá, jako by to byla moje vinna. No a když se to všechno podtrhne a sečte, nastalo docela složité období mého života. Zatím se s tím peru celkem statečně. Snad všechno vyjde, jak má. Trochu delší informační článek, než jsem měla v plánu x D Tak já se ozvu zase příště :)

Chuť psát

2. října 2011 v 11:19 | Celene |  My diary
Popadl mě takový stav napsat něco "důmyslného". Poslouchám takové smutné písničky a chytám z nich depresi. Čas přepnout. Ano to je veselejší song :) Nechala jsem myšlenky volně poletovat vzduchem. Přemýšlím o budoucnosti. Přemýšlím o svých snech. Teď momentálně pořád dělám na tom filmu, co mám zadaný jako klaurní práci k maturitě a chci to použít i u příjmaček na vejšku. Tam je jediný zádrhel, že to mají omezené na deset minut. Měla jsem to na patnáct a ještě nebyla dotočená poslední scéna, po pár hysterických záchvatech, že to do deseti minut nemám šanci narvat se mi to podařilo sestříhat na 10 minut 20 vteřin. S tím, že tam ještě chybí poslední scéna a prostor na titulky. Minimálně ještě o dvě minuty to bude muset jít dolů. Což mě fakt zajímá jak, když jsou všude samé dialogy, to jen tak vystřihnout nejde. Každopádně jsem nad tím hodně přemýšlela a do těch deseti minut to narvat musím, protože scénář jsem k tomu propracovávala čtvrt roku a tolik času do ledna už nemám. Je říjen. To je bez šance. A tenhle příběh je super. Zpracování se mi také líbí. Je tam vidět velký pokrok, ale pořád to není nejlepší... Ale je to zatraceně dobré. Musím to narvat na deset minut prostě :D Držte mi palce :)

Lepší být "ta třetí" než "ta šestá"...

1. října 2011 v 10:16 | Celene |  My diary
Budu se na intru stěhovat o patro níž. Důvodů k tomu mám dost, ale nemíním je tu vysvětlovat. Prostě jdu pryč a tečka. Na jednu stranu je mi to hrozně líto, na druhou stranu už se těším, až sbalím kufry a půjdu. S těma holkama, co k nim půjdu jsem se nikdy moc nebavila, tak jsem z toho měla trochu strach. Ale když jsem se jich tam byla na to ptát, byly na mě fakt hodný a hrozně milý. To nějak půjde. Alespoň je vidět snaha. To tady, co jsem není... Ale o tom jsem nechtěla mluvit, jen jsem vás chtěla informovat, že jdu o patro níž...
Jinak moje klauzurní práce je na tom velice dobře. Zatím co ostatní mají sotva námět, já už stříhám. Dneska bych to mohla snad sestříhat celé. Jen jsem zjistila, že mi chybí pár podstatných záběrů a že se brutálně nemůžu vejít do stopáže 10-ti minut kvůli příjmačkám, ale pak mi napsal anděl a uklidnil mě :) Těch pár záběrů dotočím kdekoliv, to nebude problém, když je v pozadí jen nebe. Jen teda počasí může bejt problém... :D Ne, to prostě půjde x D A s tou stopáží deset minut... No já nevím... Byl by to krásnej čtvrt hodinovej, dvacetiminutovej snímek, ale kvůli příjmačkám to musí mít deset. A k tomuhle jsem scénář psala čtvrt roku, tolik času do ledna už nemám a nic lepšího v tak krátkým čase nemůžu vymyslet :/ Takže se pokusím ten film do těch deseti minut narvat. Držte mi palce :)