Září 2011

Bůh EXISTUJE!!! :D

18. září 2011 v 11:46 | Celene |  My diary
Buďte v klidu, tohle není pobožný článek. Jen mám šílenou radost. Příští víkend začínám točit to moje mysteriózní drama, jak už tady o tom nějakou chvíli melu. Ve finále mě řekl ne jedinej člověk, kterýho jsem brala jako jistotu. Takže teď už mě popadal mírný záchvat hysterie, protože týden před natáčením nemám hlavní herečku. Docela extrém. Ale dneska se mi podařil zázrak. Rozeslala jsem po FB zoufalou zprávu všem holkám, které připadaly v úvahu a jedna mi odepsala, že to bere. A navíc dělá deset let dramaťák a chce být herečka, takže úplně luxus. A rovnou chce, aby to šlo na Noc filmových nadějí. Prostě abmice. Já už myslela, že se co chvíle podřežu, protože nemůžu nikoho sehnat, a pak seženu někoho takovýho. To je úplně úžasný. Teď ještě hledám fotografa a někoho na making of, ale to snad nebude problém sehnat. Zítra zařídím ubytování. Tentokrát to bude ve velkým stylu. Produkce si ne málo vyhodí z kopýtka. Ale tak snad se ta investice vrátí. Věřím tomu. Bude to dobré. Bude to víc než dobré. Věřím si. Jen v pátek ještě jsem si vyslechla od "hlavního guru", že mám nějaké nedokonalosti ve scénáři, takže nejpozději do úterý ho musím přivést k dokonalosti. Držte mi palce. Babička mě volá na oběd, takže se s Vámi pro zatím loučím. Užijte si zbytek neděle :)

Už to začíná x D

11. září 2011 v 12:35 | Celene |  My diary
Začátek školy amazing :-) Prostě miluju .. Ale už nám to začíná Bože :D Zejtra máme výuku do půl šestý, no to je na vraždu :D Ale když si uvědomím, že jsem byla v létě každej den až do desíti, co si stěžuju, že? x D Ale to jsme neměli výpočetku sakra! :D Jestli bude podobný rozvrh po celý zbytek týdny, zajímalo by mě, jestli takovým stylem tu autoškolu někdy dodělám. Chtěla jsem se učit teď o víkendu, ale nějak mi to nevyšlo. Včera jsem psala dvě hodiny návrh vlastního projektu pro zástupce ředitele. Holky na intru jsou skvělý. Vychytala jsem to dobře. Hlavně spolubydící. Jedna z nich je sice nad míru hyperaktivní, ale taky mám takové stavy. x D Tenhle víkend jsme měli víkendovku a mám celou buňku pro sebe. Luxus na entou. Takže jsem naspala přes dvacet hodin, když to sečtu :D Takovouhle regeneraci jsem opravdu potřebovala. Kručí mi v břiše. Včera jsem to nějak nevychytala v Tescu s počtem rohlíků. Teď jsem snědla poslední. A čím dál častěji můj pohled spočívá na čínské polívce na lednici. Taková náhražka za jídlo, ale bohužel tu nic jiného není a do obchodu je to daleko. Ještě bych po cestě umřela hlady. Takže jdu navštívit kuchyni. Tohle je opravdu "důmyslný" článek. No nic x D Užijte si zbytek víkendu :)

Tak jsem se dočkala :)

2. září 2011 v 23:30 | Celene |  My diary
Začátek školy perfektní :) Lepší než jsem si vysnila :) Prostě nejvíc jsem si to užila :) Konečně jsem zas viděla všechny kamarády a jeho. To sem neměla psát. Ale něco mi nedovolí, smazat to. Dnešek byl nejluxusnější prostě :D Jsem zas byla u kámošů o ročník níž a kecala jsem s kámoškou, když bylo tři čtvrtě a to už začíná hodina a přišel jejich třídní, mě tam uviděl a "vidím tady stálé stavy, nechceš rovnou přestoupit k nám do třídy?" a já se jen pomalu s úsměvem šourala ke dveřím "ano, chci, to je můj velký sen" :D Jejich třídní vybuchl smíchy a já odešla celý vytlemená x D Pak na poslední dvě hodiny jsem se k nim zas sockla a zas tam šel ten jejich třídní a přitáhl s sebou tělocvikáře, kterej jim tam kecal něco o lyžáku a jak mě tam uviděl, tak se tak zasekl, mluvil dál o lyžáku, ale díval se na mě a ve tváři úplně napsaná ta otázka "ona propadla?". Jak odešli jsem se jen otočila na kámoše "viděl jsi jak na mě zíral?", kámoš se tlemil "jo-o", říkám "si myslí, že jsem k vám rupla" a oba jsme z toho měli mrtě prdel :D V pondělí s ním máme občanku, tak v tom bude mít chudák pěknej bordel :D :D V úterý hned jedeme na exkurzi, jedeme na Karlštejn. Na intru super :) Tenhle zkrácený víkend jsem tam měla jen tu kámošku z prázdnin, bydlíme spolu a měly jsme celou buňku jen pro sebe :) A budu mít v buňce jen prvačky, což mi vyhovuje. Samý nový tváře :) Zatím jsem je neviděla, ale přes FB zněly sympaticky. Už se těším, až se tam všechny sejdeme v neděli :)