Červenec 2011

Reklama

31. července 2011 v 12:34 | Celene |  Moje videa
Reklama je v dnešní době dobrý nástroj na ovlivňování lidí. Ať už chceme nebo ne, každá reklama na nás nějakým způsobem dolehne. Letos jsem měla ve škole jako projekt Historii reklamy a tam jsem něco málo pochytila. Ono se to nezdá, ale reklama je tu s námi pěkně dlouho. Nejvíc mě však bavilo, když jsme brali reklamu na Digitálním videu. Tam jsme byli zaměření pouze na reklamy, které známe z televize. Naučila jsem se dvě základní věci ohledně dělení reklam. Pokud chcete, aby reklama byla dobrá, musíte to buď hrát na vtip, což je ta těžší verze, nebo na šok. Protože tyhle reklamy si zapamatuje prostě každý. Hlavní je také pořádně ukázat to, co má reklama představovat. Každý známe reklamu na bobika, že? x D Ale už málokdo ví, na co ta reklama byla... A to je hlavní chyba.
V rámci výuky jsme měli také za úkol natočit reklamní kampaň o třech půl minutových spotech plus jeden desetivteřinový. Tenhle úkol mi dal celkem zabrat :D Celý víkend jsem kvůli tomu koukala na reklamy. Nakonec jsem si vymyslela opravdu originální námět (ano musím si to pochválit :D ) a tím námětem je "reklamní kampaň pro kosmetickou firmu AVON na náměty klasických pohádek zasazených do moderního prostředí" Tady se můžete podívat na výsledek. Budu ráda, když zanecháte komentář :-)


Rekapitulace třeťáku :)

29. července 2011 v 22:31 | Celene |  My diary
Zrovna jsem si přečetla všechny svoje články v rubrice My diary, co jsem napsala během třeťáku. Musím říct, že jsem na sebe pyšná. Třeťák byl opravdu emotivní a prožila jsem dost bolesti. Srdce zlámavé a roztrhané na cucky... Bylo to jedno z nejtěžších období mého života, ale byla to velmi tvrdá lekce, kterou jsem potřebovala. Díky ní už nejsem ta "naivní blbka". Určitá míra naivity mi určitě zůstala, ale už to není zdaleka tak tragické. Hodně jsem se změnila. Díky Bohu. A jak jsem to po sobě četla, tak musím říct, že rozhodně k lepšímu. Hlavně poslední dva školní měsíce jsem byla zaměřená jenom na studium a opravdu se ze mě stala pilná studentka. Oproti druháku jsem se zlepšila o celého půl stupně. A hrozně mě potěšil komentář našeho třídního, když mi předával vysvědčení. :-) Už nevím, jak to bylo doslova, ale vím, že stačí chtít a jsem na špičce mezi nejlepšími, aspoň, co se známek týče. Což je opravdu obrat. V tomhle jsem hodně dospěla. A jsem hrozně ráda, že mě tak chytlo to video. Protože nebýt toho, všechno by bylo úplně jinak :-) Říkala jsem, že třeťák bude nejlepší rok. Svým způsobem byl. :-) Po stránce výuky, bych si ho klidně dala znova, třeťák mě bavil nejvíc. Ale soukromá životní dramata a nečekané zvraty a šílené obraty bych znova rozhodně prožívat nechtěla. Byly to lekce. Tvrdé lekce. Jsou za mnou a já se z nich poučila. To je hlavní. Už nebudu opakovat stejné chyby. Hrozně moc se těším na čtvrťák. :-) To BUDE nejlepší rok :-) Má to být můj poslední rok na kyberně, takže si ho chci pořádně užít. Teďkom přijde to VELKÝ FINÁLE. :-))

My the most favorite place in the world :-)

28. července 2011 v 23:08 | Celene |  Places
Byla tu poznámka, že tu nemám žádná oblíbená místa, tak přidávám to své nejoblíbenější :-))) Tohle jsou moje vlastní Bradavice :D (Harry Potter je zrovna v kurzu, tak využiju tohle přirovnání x D) Zdramatizujem to :D ... Letos v září nastoupí Celene na kybernu již naposled (snad x D pokud odmaturuje :D ) Zdá se to být jako včera, kdy tato tichá blonďatá dívka s modrýma očima přestoupila na tuto školu. Prvák byl spíše takový oťukávací, ve druháku se to trochu hejblo a Celene už za sebou měla nejedno drama. Největší zlomy však přišly teprve ve třeťáku. Zlomené srdce a obarvené vlasy... Pozor, Celene si začíná věřit :D Kam sakra zmizela ta tichá dívka? x D Taky se mírně protřídil seznam nejlepších přátel, ukázalo se, že v té skupině je pár lidí, co tam nemá co dělat. Ale to už se neřeší... Poznala tu skvělé lidi a neuvěřitelně si cenní jejich přátelství. Pár základních jmen, za která děkuji - Míša, Danča, Bety, Patrik, Zuzka :-)) Mám odsud tolik zážitků, těžko se s ní budu loučit. Tohle je mé nejoblíbenější místo na světě. KYBERNA. Moje škola - můj domov. (Někdo si teď možná ťukáte na čelo, ale kdo mě zná, chápe :-))


SÁZKY JEDNÉ LÁSKY

23. července 2011 v 14:41 | Celene |  Moje videa
Tak dámy a pánové, máme tu velkou premiéru dalšího filmu :D MARATON LÁSKY byl trochu drsnější, tak tohle je spíš taková romantická komedie :D Na animaci byly samý vraždy minule, tak učitelé trvali na tom, že to musíme vyvážit :D Zase jsem dělala režii a ve scénách na mole, jsem stála i za kamerou. Pak jsem dělala střih... Pište prosím komentáře :-)


MARATON LÁSKY

16. července 2011 v 23:11 | Celene |  Moje videa
Tak dámy a pánové, je to tady :D Velká premiéra našeho (hlavně mého, no tak lidi přiznejte si to :D) snažení, film nesoucí název MARATON LÁSKY. Ohlasy, ať už negativní či pozitivní, prosím piště do komentářů. Berte v potaz, že práce vznikla defacto během tří dnů a pracovalo na ní 5 dětí ze základní školy, 2 plus 1 studenti třetích ročníků (vlastně jeden hrál, jeden fotil a já jsem ta třetí) a dva učitelé. Na to, že jsme se v pondělí ještě neznali, jsme byli ten nejlepší filmovej štáb, což řekl i náš učitel digitálního videa a já s ním souhlasím. Nejlepší týden, moc jsem si to užila a hrozně se těším na příští týden. Už máme námět a scénář, tak snad nám ho učitelé schválí. A teď už MARATON LÁSKY :-)


"Tábor" byl, je a bude naprostá bomba!! :-)))

16. července 2011 v 15:03 | Celene |  My diary
Nejlepší týden z celých prázdnin :-) Vlastně se tomu moc prázdniny říkat nedá, protože od pondělka do pátku jsem byla každý den od sedmi ráno do desíti večer ve škole a na chvilku jsem se nezastavila :D Od úterka jsem se dostala k tomu, že jsem učila a od středy jsem vedla defacto celou dílnu já :D :D :D Jako prča no x D A pro velkej úspěch příští týden zůstávám taky, protože beze mě by byli nahraný (tato věta dobře vystihuje důležitost mé maličkosti :D ) Ale jako paráda, jenom na naší dílně bylo 5 děcek, já, 2 spolužáci z mého ročníku a dva učitelé. A na to, že jsme se viděli poprvé v životě, jsme byli skvěle sehraný tým a výsledkem naší práce je skvělý sedmi minutový film. Jako na to, že vznikl během ve finále tří dnů je to opravdu luxusní výsledek. Ale z toho týmu jsem byla z 90% případu nadšená. Protože ročníkovku jsem si dělala celou sama a okolem sebe jsem neměla nikoho. Tady jsem sice většinu práce opět dělala já, ale byla to skvělá zkušenost. Hlavně mít pod sebou tolik lidí. To bylo super. Nejlepší bylo, když jsem řekla, že jdeme a učitelé se zvedli a šli :D Všici takovej respekt ze mě :D Učitel focení mi řekl, že jsem se změnila, že už nejsem takovej ten romantickej typ. A já na to "a jakej jsem teda typ?" on "teď jsi pro mě šéfka" :D Masakr x D Film nahrávám na youtube. Jmenuje se to MARATON LÁSKY. Během hodiny a něco by se to mělo nahrát a pak to tady máte :-) Už se těším, co natočíme příští týden. :-)

Chci Tě

10. července 2011 v 13:22 | Celene |  Moje básně
Kolem se rozhlédni,
do očí mi pohlédni.
Jsme tady jen Ty a já,
stačí říct a budu tvá.
Dej ruce své v můj pas,
nech promluvit svůj hlas.
Nadešla ta chvíle,
nevzdoruj její síle.
Přestaň v koutě stát,
pojď se mnou si hrát…
Přitiskni se ke mně blíž,
rukama sjeď ještě níž…
Tohle je představa pouhá,
zmítá mnou veliká touha.
Chceš mě, já chci tě,
pojď a vezmi si mě.

Tomorrow :-)

10. července 2011 v 11:17 | Celene |  My diary
Už zítra budu zase ve škole (trochu crazy, že? :D ) , hrozně se těším :-)) Ty jo, ale štve mě, že co začaly prázdniny a jsem na počítači, všichni mý přátelé jsou offline. Díky Bohu aspoň za Maky. Mám ji fakt ráda :-) Dneska ve tři ráno mě vzbudila šílená bouřka, takový rány ty jo... Do čtyř do rána jsem čučela do stropu. Jsem si říkala, že se aspoň pročistí vzduch, ale jak jsem ráno vlezla na balkon... No to je vedro zase, že by jeden padl. Nejradši bych se sbalila a šla na koupák, ale co bych tam dělala sama? Ani nemám nic na čtení a noťas tam asi nepotáhnu. To je na prd. Ty jo, ale tak co můžu dělat? :D Jako fakt bych šla ven, včera jsem byla celý den doma. Jen mě štve to vedro no... Bylo by to ideální fakt na koupák s kámoškou nebo něco, ale očividně mám všechny kámoše odjetý. To je "fajn". :( Doufám, že pak aspoň budou mít, co vyprávět :D Aspoň, že zítra už jdu do tý školy :D Jinak by to se mnou fakt šlehlo x D Jsem opravdu ráda, že jsem se konečně dokopala k tomu dessu, hrozně se mi líbí to menu :-) Tak jo, jdu vymyslet, co dělat. Přeji krásnou neděli :-))

New Dess – můžete tleskat :D

9. července 2011 v 16:24 | Celene |  My diary

Je to k neuvěření, ale opravdu jsem se k tomu dokopala *yahoo* Takže tu máme už ani nevím, po jak dlouhé době, nový vzhled blogu. První dojem bych řekla, že může být dobrý, ale hrozně mi tam vadí ta reklama :( Pak ještě komentáře nejsou žádná sláva, ale bohužel to bude muset stačit, protože lépe to nastavit nešlo. Řeknu vám, to nastavení bylo opravdu hororové. Šílené. V kódu bych to měla během pěti minut, tady se s tím dělám před hodinu. Děs... Vzhled je dělaný tím stylem, že se tam vejde jen jeden článek, protože pak to vypadá blbě :D (O tom se můžete přesvědčit, když si vykliknete články z nějaké rubriky, protože tam nejde nastavit, aby šlo na stránku méně jak deset článků) Ale jako jo :D Já jsem spokojená :-) Co vy? Budu ráda za všechny vaše ohlasy (samozřejmě i kritiku :D), pište komentáře :-)

Tak jo, už bych fakt mohla :D

9. července 2011 v 12:53 | Celene |  My diary
Nový vzhled do chce už jako sůl!! :D I když v mém případě spíš cukr, protože včera jsem ho potřebovala a našla jsem jen sůl x D Takže cukr budu muset koupit :D Včera jsme byli s kámošem zmapovat natáčecí prostory na ten novej film, co chystám. Jo a chci vám říct, že jste mě moc potěšili vašimi komentáři k novému traileru. Fakt moc děkuju :-))) Ještě vám sem pak nahraju ten film, ať můžete posoudit. Ale berte v potaz, že to byl můj první snímek, takže dost chyb se tam najde ;) Ale hrozně se těším na ten novej film. Jen, jak jsem říkala, že mám dva herce ze tří, tak jsem na tom zase stejně :D Ta jedna kamarádka mi to odkejvala, že na 100% bude hrát, ale z toho, že mám všechny tři komplet, jsem se bohužel neradovala dlouho. Pro změnu jeden z herců mi to odřekl, takže jsem zase zpátky tam kde jsem byla. Ale někoho snad seženu, už mě napadla dobrá náhrada, tak snad to vezme. Tak já zkusím udělat něco s tím designem :D Zatím :-)