Červen 2011

Školní výlet :)

29. června 2011 v 21:50 | Celene |  My diary
Byl bezva. Dneska jsem se vrátila a úplně super :-) Ach joo... Zejtra konec. Já umřu. Ale ne, tak snad to bude v pohodě a ty dva měsíce utečou rychle. S Maky jsme si daly slib, že se budeme pilně učit. Náhodou jsme zjistily, že chceme jít na jednu a tu samou univerzitu, což je super :-) Ale odbočuju, chtěla jsem psát o výletu... :)
Počasí bylo krásný, sluníčko svítilo a jelikož nikdo neměl opalovací krém, jako většina účastníků našeho zájezdu jsem pěkně spálená :D A pekelně to bolí x D Ale u bazénu to bylo fajn, jen voda totálně ledová, ale jinak dobrý :D Ubytování taky ok a z 90% jsem se nenudila. Hlavně ten závěr byl fajn. Celá třída pohromadě, učitelé, pohodička... :-) A zítra výzo... A stěhování z intru :'-( Nééé, budu brečet :D Ale fakt :( Dneska už jsem si všechno sbalila a až to zítra uvidí táta, raní ho mrtvice. On mě určitě zabije... Doufám, že na to nebude mít čas a nějak to do toho auta narveme. Nebo je po mě. Netěším se, až přijedu domů a budu to muset roztřídit. To zabere tak pět let. Sakra. No jdu se podívat, jestli je na intru ještě jedna moje kamarádka a pak půjdu psychicky rozjímat... Zatím se mějte a přeju krásný začátek prázdnin. :) Určitě se těšíte víc jak já...

MILÝ DENÍČKU dokončeno

18. června 2011 v 17:52 | Celene |  My diary
A je to tady. Velké finále přišlo, film je hotový. Stihla jsem svůj termín a jsem na sebe náležitě pyšná. Ale tím pro mě takle práce neskončila. Ještě si chci dodělat postprodukci a ještě příští týden, nevím, jestli to stihneme nebo to necháme až na září, chci dodělat dabing, aby to mělo čistý zvuk. Pak během roku chci natočit ještě pár záběrů a vyměnit je. Takže budu čekat dokud nenapadne sníh x D To bude fajn :D :D
Ale jsem nadšená. Tohle je můj první velký projekt, který jsem dotáhla až do finále. Námět jsem si vymyslela v prosinci a včera jsem to teprve dodělala. Je to skvělý pocit. Jenom jsem byla šíleně hotová, protože jsem 35 hodin nespala, ze čtvrtka na pátek jsem jela celou noc a ze středy na čtvrtek jsem spala jen tři hodiny, takže se to na mě pak hezky podepsalo. Přijela jsem domů v pět a šla jsem spát a vzbudila jsem se v sobotu v deset dopoledne :D S úplně úžasným pocitem, že jsem to dokázala. Všichni kolem mě chodili a říkali, že nemám šanci, ale já to fakt dokázala. Učitel mi v pátek řekl, že ale dost čumí, že jsem na tom dělala skoro sama. A já na to, že to teda taky čumím. A on "Co, čumíš, že já čumím?" a já "Jo" :D :D Hrozně se už těším na pondělí, protože přes víkend to zkoukne a v pondělí mi řekne, co a jak. Áááá Bože, doufám, že se mu to bude líbit. Pustila jsem to zatím jen strejdovi, tetě a bratrancům a reakce celkem dobré. Chvilkama se smáli, což bylo plus. A když bratranec vyvalil oči v duchu jsem jásala. Říkali, že to je dobré, že se jim to líbí. Což je super, ale neberu to úplně jako objektivní názor vzhledem k tomu, že to je moje rodina. I když strejda je v tomhle docela třída a vždycky mi všechny chyby hezky sečte a řekne. Teď to udělal taky a naštěstí toho nebylo tolik. Sama vím, kde ty chyby jsou a ty chci ještě opravit. Zatím je to 85% a postprodukcí a dabingem to chci dodělat na 100%.

Tak jsem zase zablokovala pár návštěvníků :-)

11. června 2011 v 10:01 | Celene |  My diary
Především Markéta už mě pěkně srala, takže smůla holka. Tohle byl tvůj poslední komentář na tomhle blogu. Tyhle lidi prostě nechápu. Když se jim něco nelíbí, proč to vůbec čtou? Proč sem vůbec chodí a navážejí se do mě? Nejlepší jsou ještě ti, kteří si vymyslí falešné jméno a píšou urážky na blog místo toho, aby se vzchopili a řekli mi to do očí. Myslím si, že Markéta je taky tento případ a podle stylu vyjadřování mám představu, kdo by to tak mohl být. Ať už jsi to ty nebo, ten kdo se skrývá pod přezdívkou Markéta je prostě ubožák první třídy. Dál už se k tomu vyjadřovat nebudu.
Včera jsem byla opět plna nadšení :-)) Připojila jsem si notebook na projektor ve škole a pustila si všechny scény z ročníkovky, co mám natočené na plátně. Mrtě luxus. Na plátně to vypadá ještě líp. A pěvně si budu stát za tím, že moje práce se může s přehledem ucházet o první příčku mezi ostatními odevzdanými pracemi. Už se ani nebojím srovnávat s nejlepší skupinou na film, co tady na škole je. Jediné štěstí (nevím teda ale pro koho x D) je, že oni točili komedii a já psychologický thriller. Velký dráma :D A tyhle dva žánry opravdu nemůžete srovnávat, takže tak :) Dneska bych ráda začala pracovat na propagačních materiálech k MILÝ DENÍČKU a taky bych se ráda podívala na učivo do DIGu, protože v pondělí píšeme písemku. Když nad tím tak přemýšlím, nebude to tak hrozné se to naučit, protože už dneska se mi zdálo o koaxiálním kabelu x D Už mi z toho slušne hrabe :D :D :D Ale to je fajn :-)

Dokážu cokoliv :-)

10. června 2011 v 19:29 | Celene |  My diary
Minimálně od včerejška mě provází ten úžasně euforický pocit :-) Včera se mi podařila naprosto úžasná věc. Porazila jsem předmět, který je pro mě nejhorší. V pololetí jsem měla čtyřku a teď stačí dodělat jeden úkol a budu mít na vysvědčení jedničku. Je to pro mě překonání vlastních sil. A teď mám pocit, že, když jsem dokázala tohle, dokážu cokoliv. Na prvním místě je teď pro mě ten film. Je to úžasné, už mám 60% a věřím, že do pátku stihnu dokončit těch zbylých 40%. Já to dokážu. Ta práce musí a chce být dokončena. Našla si svého anděla strážného. Doslova :-) Dopoledne jsem vyšilovala, ale teď je mi jasné, že všichni svatí jsou při mě. Nepatřím mezi pobožné typy, ale asi začnu věřit na ty anděly. :-) Anděl není jen mýtická bytost. Anděl se totiž může skrývat v každém z nás. :-)))

A jako bonus k tomuto článku přikládám trailer toho mého díla :) Holky mě zabijou, až zjistí, že to tady je, tak budu muset napsat víc článku, aby to nebylo vidět hned na hlavní stránce, kdyby náhodou zase jednou zabloudily na můj blog :D


Budu ráda za všechny komentáře :-)

Rihanna - Man Down

10. června 2011 v 19:20 | Celene |  Songs
Mrtě se mi líbí ten videoklip, úplně luxusní záběry :-))


Totálně mimo :-)))

7. června 2011 v 9:59 | Celene |  My diary
Ach Bože, já nechci konec školy! :( Škola mě naplňuje ve všech směrech :-) Miluju to tady :-) Zítra zase natáčíme :-) Mrtěěěě se těším!! :-) Mám přesný časový plán, kdy se pojede jaká scéna, seznam rekvizit a plánek s přesným rozmístěním kamer :-) Příští pátek to odevzdávám. Nebojím se ubíhajícího času. Jak jednou řekl známý spisovatel François Rabelais "Nikdy se neřídím podle hodin; hodiny jsou pro člověka, ne člověk pro hodiny." Jsem naplněná optimismem a plně věřím, že to dokážu. Dokážu cokoliv. Stačí jen chtít. Už se těším, až budu stříhat materiály ze zítřka :-) Vždycky mám hroznou radost z každé nové scény :-) No nic začala mi hodina :-)

To je BEZVA!!! Já jsem taak nadšená!!! :-)))

2. června 2011 v 22:18 | Celene |  My diary
Ročníkovka šlape skvěle! Včera zruba v půl pátý jsem měla natočenou a finálně sestříhanou již polovinu filmu! *yahoo* Byla jsem za učitelem a odevzdala mu nový trailer. Líbil se mu a co víc, byl nadšený! Řekl, že už se na to vážně těší, že trailer splnil svůj účel a jak na mě ve čtvrtek koukal stylem "holka ty seš blázen, tohle se nedá stihnout", včera ten jeho pohled byl naplněný důvěrou. Věří mi, věří, že já to dokážu a to je prostě úžasný pocit. Nikdo z učitelů mi nikdy nevěřil a konečně, konečně mi někdo věří! :-) A prodloužil mi termín. To je bezva :-) A když mluvil s druhákama o ročníkovkách do DIGu a rozebíraly se ročníkovky nás druháků, tak se na mě podíval tím důvěrným pohledem a řekl mi "tak jim zvedněte laťku pořádně vysoko" :-) On mi věří, on fakt věří, že to bude tak dobré a to je naprosto úžasné :-)) Protože ono to bude dobré, ale dělá se na tom mnohem líp, když máte důvěru toho vedení. :-)) Ale já jsem z toho tak naprosto nadšená a totálně unešená, protože teď mám natočeno a sestříháno 21 minut, což je půlka filmu, takže ve finále to těch 40 bude mít určitě. A prý to bude asi třetí nejdelší film, co se kdy na naší škole natočil, takže mám bronz. Příští rok chci zlato ;-) Hrozně se těším, až to bude hotové, protože vím, že to bude fakt dobré. Ne - vím, že to bude nejlepší a to je naprosto úžasný pocit. Z naší třídy to bude rozhodně nejlepší práce, protože ostatní tomu nevěnují zdaleka tolik času jako já. Jsem v něčem nejlepší z celé třídy. To je skvělý pocit :-))) Jsem byla tak nadšená, že jsem psala nadšenou esemesku tátovi, jak jsem nadšená, že tento týden ve škole byl naprosto super a že se na něj strašně těším, až mu to budu vyprávět. A odepsal mi, že to už se taky těší s takovým tím smajlíkem s brejlema :D Úplně super ty jo :-))) Ááááá já úplně zářím štěstím, jsem tak happy :-))))