Duben 2011

Bez názvu

29. dubna 2011 v 20:12 | Celene |  My diary


Dala jsem sem nový lay. Více méně, jsem sem dala první, který jsem našla, protože na ten můj už se nedalo koukat. Tenhle je z blogu eyeliner-blond . Snad tu nebude moc dlouho... Ale určitě nemám teďka čas udělat vlastní, tak mě prosím omluvte. Je toho moc všechno se to sype a místo abych něco dělala, mám nohy na stole a čumím na filmy jako by se nechumelilo. Ale právě, protože je toho tolik, se mi nechce dělat nic. :( Potřebovala bych vypnout a zmáčknout restart, ale nějak si to nemůžu dovolit. Zítra s kamarádkou natáčíme pár scén na trailler na závěrečnou práci do digitálního videa a já v tuhle chvíli ještě nemám jasno v tom, co budeme točit, protože nemám dopsaný technický scéř. A místo abych psala to, stěžuji si tady. Jsem hrozná, já vím. Ale z nějakého důvodu si nedokážu rozložit práci do časově přijatelných úseků, ale vše vždy dělám na poslední chvíli. A prochází mi to :D To je na tom nejlepší, protože jinak bych se z toho asi už zkroutila. Ale stejně mám občas strach "Co když to tentokrát neprojde?"
Dost bylo o škole. Zkusíme rodinu. I když to taky nebude moc veselé téma. Dneska jsem volala mámě asi po měsíci a půl. Je smutné volat vlastní matce po takové době pouze z důvodu, že vám dluží peníze. A ještě smutnější je, že krom toho si s ní nemáte absolutně co říct... Kdy ten vztah mezi námi umřel? K vlastnímu, nejsem si jistá, které slovo použít... Zděšení? K vlastnímu zděšení dokáži odpověď úplně přesně na tuhle otázku. Ale nechci tu rozebírat odpověď. Nezlobte se. Táta? Vztah s tátou naopak ožil. Vyrovnala jsem skóre. Když mi fungoval vztah s mámou, nefungoval vztah s tátou a teď je tomu naopak. Zjevně nemůžu mít oba rodiče součastně.
Přátelé? Bože já je nemít, tak už se zblázním! Zlepšil se mi vztah s jednou z mých nejlepších kamarádek, který ještě nedávno vypadal, že bude zatracen. Teď je vše takové jako předtím jakoby se to mezitím vůbec nestalo. Jsem za to neuvěřitelně vděčná. I za své ostatní přátele. :-)
Láska? No comment. Ticho po pěšině. Nedávno jsem přemýšlela, kdy jsem naposled byla po nějakou delší dobu šťastná vedle nějakého kluka. Bylo to v říjnu. TO je hodně dlouhá doba. Stejně bych teď na vztah asi ani neměla čas, takže by mě to nemělo trápit.
Tohle nebyl zrovna nejoptimističtější článek. Snad to již brzy napravím...

Od Charmed.ky-Pavly

24. dubna 2011 v 11:00 | Celene |  For me

Brandy o přátelství Miley a Demi

21. dubna 2011 v 19:25 | Celene |  Miley NEWS!!
Popstar Magazine udělal rozhovor s Brandy Cyrus, kde mluvila o přátelství její sestry Miley a Demi Lovato.Miley and Demi jsou nejlepší kamarádky. Demi je vždycky v blízkosti a je velmi roztomilá. Mám ji moc ráda a myslím si, že je pro Miley těžké se spřátelit, protože je vždy v záři reflektorů. A mít přítele, který rovněž chápe, co je to být ve světě slávy a ví, že je považování za královnu teenageerů. Demi je skvělá a ony dvě spolu nazvájem nikdy nepřestanou mluvit, ony sdílí všechna jejich tajemství a ví, že si mohou navzájem důvěřovat. Miley je také velmi blízko Ashley Tisdale, Vannesse Hudgens, Taylor Swift, Emily Osment a samozřejmě Mandy Jiroux. Oni všichni jsou velmi milí!
Poz. Vlastní překlad, kopírujte se zdrojem

Welcome home :-)

21. dubna 2011 v 17:22 | Celene |  My diary
Tak jsem doma :-) Španělsko bylo fajn :-) Žádný závratný teplo tam teda nebylo, provizorně tak cca 15 stupňů, ale když se rozlehla po buse zpráva, že v česku sněží, byli jsme rádi i za to :D Tak mě napadlo, že byste třeba rádi viděli pár fotek, tak jsem jich vybrala 15, což vidím jako takový adekvátní počet :-)
Bylo tam fajn, být to týden delší, nezlobila bych se, ale jsem ráda, že jsem v ČR :-) A abych to už neokecávala, tady jsou ty fotky :-)
Celene poprvý v životě u moře x D Tomu se říká zážitek :DVoda byla dobře ledová, ale chápejte, prostě jsem to musela zkusit, když už jsem tam byla :D Když jsem ale vylezla na břeh, chytla jsem šílenou křeč do nohy, ale stálo to za to :D :DPláž v San SebastianOpět pláž v San Sebastian.Jedna z nejpovedenějších fotek :-)
A pro více fotek si rozklikněte celý článek ;-)


Selena Gomez & The Scene - Who Says

21. dubna 2011 v 16:51 | Celene |  Songs
Dneska jsem ji slyšela poprvé a už ji poslouchám téměř hodinu stále dokola, prostě miluju <3