Leden 2011

I don't wanna be with you just never

26. ledna 2011 v 21:25 | Celene |  My diary
ctyrysestry.blog.cz
"Víš, že tvoje oči mění barvu podle slunce?" "Nevyplazuj ten jazyk, nebo ti ho ukousnu" "Sluníčko se ptá, proč tak dlouho spíš" "Kdy je očekávaný návrat?" "Chceš abych za tebou přijel?" "Normálně o sobě moc nemluvím... To jenom s tebou" "Provokuješ" "A co ten odhalenej krk?" "Tak to přines, stejně ses na to chtěla dívat společně" "Ty máš knoflíky" "To tys mě spoutal" "Ale ty ses nechala" "Pořád si myslíš, že neumím líbat?" "Jsi nádherná" "Na co myslíš?" "Jak tě to mohlo napadnou zrovna u řízku?" "Blbý vlasy" "Krásný vlasy" "Neodcházej" "I'm banana, I'm banana" "Už je s tím otravná" "Já chci bejt s tebou" "Jistě" "Celou tě pokoušu" "A co máš ráda?" "Tebe" "Zicher" "Charlie The Unicorn" "Kdyby to nepřešlo, jsem docela dobrý masér" "Můžu ji ustřihnout jako suvenýr?" "Pěkný boty" "Nekoukej na ně" "Always I wanna be with you and live in harmony, harmony" "Promiň, že tě tam furt nechávám samotnou" "Malé vyrušení" "To tričko se mi líbí" "Musíš jít" "Ty jsi stejná, já jsem stejnej a nic se nezměnilo" "Obávám se, že ti nemůžu nabídnout víc, než přátelství" "Přijde mi normální, když spolu přátelé dělají něco, co se líbí oboum a oba to chcou, ať už se jedná o cokoliv" "Také o tebe nechci přijít, jen nechci, abys ode mě čekala něco, co ti nemůžu dát" "Neztrácej naději kvůli mě" "To co jsem chtěl ze všeho nejméně bylo tě ranit" "Mám tě rád" "Už jsem ti říkal o tom, že nerad beru, co si nezasloužím?" "Já s tebou chci také být, ale radši budu sám, než abych ti ubližoval" "Rozhodně to nebyla lež, jen to bylo špatně pochopeno"

Chloe

25. ledna 2011 v 20:34 | Celene |  Films
V originále: Chloe
Drama/Thriller, USA/Kanada/Francie, 2009, 96 minut
Režie: Atom Egoyan
Hrají: ulianne Moore, Liam Neeson, Amanda Seyfried a další

O čem to je? :
Catherine Stewartová je gynekoložka a se svým manželem Davidem představuje navenek úspěšný pár, jehož dokonalost dotváří talentovaný syn. Catherine však jednoho dne pojme podezření, že je jí David nevěrný. Rozhodne se otestovat manželovu věrnost a nastražit mu do cesty pokušení. Netuší ovšem, že krásná, chytrá a vyzývavá prostitutka Chloe, kterou si najme, změní i její vlastní život. Osudová souhra nepředvídatelných okolností začne ohrožovat celou rodinu... Ve hvězdně obsazeném komorním thrilleru o nevěře a důvěře prozkoumává režisér Atom Egoyan různé aspekty mezilidských vztahů ve stylu svého legendárního snímku Exotica. Podobně jako v tomto ceněném filmu z roku 1994 se i Egoyanovi noví, navenek sociálně i emocionálně stabilizovaní hrdinové ocitají ve vleku sexuální přitažlivosti i finančních mechanismů. Příčiny chování Chloe jako "ženy ve středu" přitom zůstávají divákovi i dívčinu okolí dlouho skryté.

Moje hodnocení: 100%!! Pokud nemáte rádi filmy, kde hned od začátku víte, jak film skončí, tak tohle se vám určitě bude líbit, protože až do poslední minuty jsem neměla nejmenší tušení. Dala bych tomu oscara *yes* :D

Trailler:

Fotky:Nikdy není pozdě :-)

23. ledna 2011 v 14:02 | Celene |  My diary
ctyrysestry.blog.cz
Nikdy není pozdě začít naplno žít. Začít si plnit své sny. Cítit se šťastní. Ze začátku se to může zdát složité, protože je kolem vás spousta lidí, kteří vás ovlivňují. Od rodičů, sourozenců, ostatních příbuzných, přátel, kamarádů, známých, učitelů až po známé osobnosti. Všichni ostatní vám předhazují svoje názory a je jen na vás, jestli je přijmete za své, nebo je prostě pošlete dál. Sami si vybíráme víru, to čemu věříme. Nebojte, nehodlám se tu teď rozebírat náboženství. Jen vám chci říct, že je to váš život. A jen vy sami si určujete, jaký bude. Nenechte rodiče ani nikoho jiného, aby vám štěpovali své názory a vytvářeli tak vaše představy o životě. Takže pokud se vám nějaké názory nelíbí, neberte je za své. Zkusím vám to ukázat na příkladu.
Názor: Život je plný strastí a bolestí.
Budete-li tomu věřit, pak věřte, že váš život takový bude, protože vy tomu věříte. Opravdu chcete věřit tomuto názoru a mít pak život plný strastí a bolestí? Myslím si, že ne. :-) Proto tento názor raději pošlete dál a místo toho si vštipte vlastní názor: Život je plný radostí a zázraků. A budete-li tomu věřit, váš život bude plný radostí a zázraků. :-)
Netrapte se, buďte šťastní. Můžete se začít cítit šťastní hned teď. Teď mi vesmír vnuknul dokonalý nápad. Ano. Můžete se těšit na novou rubriku. Ještě nevím, jak ji nazvu... Bude to fajn, uvidíte :-)

Katy Perry - Teenage Dream

23. ledna 2011 v 13:47 | Celene |  Songs

Skvělý odpoledne :)

22. ledna 2011 v 19:26 | Celene |  My diary
ctyrysestry.blog.cz
Byla jsem s tátou a jeho přítelkyní v kavárně. Byla to děsná prdel :D Po dnešku mám tátu ještě radši než předtím :D Poprvý v životě jsem se s ním bavila o klucích a fakt jsem umírala :D Zas se nechci moc rozepisovat, abyste z toho nevyvozovali špatné závěry, ale byl to fakt mazec :D Takový věci s ním budu probírat častějc x D Taky jsem zjistila, že můj táta má fakt smysl pro humor :D Fakt ho mám ráda :) Jestli patříte mezi stálé čtenáře, určitě víte, že jsem s tátou docela dlouho moc dobře nevycházela, takže dnešek mě opravdu mile překvapil :-) Snad bude takových dnů víc ;-)

Vektorový portrét

22. ledna 2011 v 12:21 | Celene |  Moje kresby
Nějak nevím, co psát, tak sem dávám moji práci. Je to vektorový portrét Miley, který jsem dělala loni ve druháku, teď jsem jen dodělala pozadí a trochu to graficky upravila. Na ten portét jsem fakt pyšná, protože bych řekla, že tam jde Miley dobře poznat, takže si dobře rozmyslete, co řeknete :D :D
ctyrysestry.blog.cz

Včerejší ples

8. ledna 2011 v 16:57 | Celene |  My diary
ctyrysestry.blog.cz
Heeeey úplně mrtě, nejlepší ples, na kterým jsem kdy byla :D :D :D :D :D To bude určitě tím, že to byl ples kyberny :D Prostě kyberna foreveeeer :D Nejlepší to bylo, prdel, jak sviňa a splnil se mi velkej sen z prváku :D :D Rozepsala bych to, ale stejně nikoho z těch lidí neznáte, takže asi ne :D Ale prostě bomba, skvěle jsem se bavila :-) Jen mě nasrala ta kráva, kterou jsem kdysi dávno označovala za mou kamarádku, se ani nezastavila, abych jí mohla pochválit šaty a že byly fakt hezký :D A tak mě to nesere x D Prostě já si to luxusně užila i bez toho, abych jí ty šaty pochválila a to jsem fakt chtěla :D Prostě byly úžasný, ale jak jsem řekla, to se neřešíííí :D Taky jsem tam potkala dost loňskejch maturantů a prostě bomba to byla, co vám mám říkat :D Už se mrtě těším na příští rok, až bude můj maturiťák :D :-)

Jak to tak říct...

5. ledna 2011 v 14:04 | Celene |  My diary
ctyrysestry.blog.cz
Včera se mi bohužel podařilo porušit moje předsevzetí o tom, jak všechno bude fajn a skvělý a opět jsem se neubránila slzám. Ale nechci psát žádný depresivní článek, protože si teď opakuju "jak na nový rok, tak po celý rok" a opravdu nechci celý rok psát depresivní články, takže to pojmeme zvesela :D Proč se soustředit na to, co vám přináší jen slzy a smutek, když se můžete soustředit na to, co mám přináší radost a štěstí :)
V letošním roce jsem se rozhodla udělat velkou změnu ve svém životě. Začala jsem tím, že jsem se obarvila a nechala jsem si udělat ofinu. (Pro zvědavce foto ZDE a kdo si nepamatuje, jak jsem vypadala předtím odkazuju na rubriku ME) 

Když jsem to psala, potkala jsem nejlepší kamarádku a psaní článku nějak odložila a mezitím jsem se stihla hezky pozitivně naladit, takže ten optimismus v mých slovech bude opravdu upřímný :)
Vychovatel mi udělal hroznou radost, já ho prostě miluju :D A pak jsem zabalila dárky k Vánocům (ano jsem mírně opožděná :D) pro moje nejlepší kamarádky a další moje nejlepší kamarádka má dneska osmnáctiny, tak jsem jí šla koupit do bufetu aspoň bonboniéru a byla tam naše matikářka a vypadala taky pozitivně naladěná a ta prodavačka pak na mě "tak vy jste prý Lucinka, co si budete přát? :)" a hrozně milá byla a ta druhá, co je vždycky protivná pak taky :D To mě udělalo mrtě radost :-) Teď už mě čekají jen dvě hodiny a večer si s holkama uděláme naše opožděný Vánoce :D Rozbalíme si dárky a prásknem špunty x D Na pokoji pořád máme stromek a v ledničce nějaký to cukroví, tak to bude se vším všudy :D Strašně se těším :-)))

Teď mi došlo, že jsem původně chtěla psát o těch velkých změnách, ale tak nevadí :D Když tak v příštím článku ;-)

Nic není nemožné

2. ledna 2011 v 22:03 | Celene |  My diary
ctyrysestry.blog.cz
V životě existuje vše, čemu věříme. Věříte v lásku? Pak existuje. Věříte v šťastné konce? Pak i vás čeká šťastný konec. Věříte zázrakům? Pak se objeví i ve vašem životě nějaký zázrak. Nenechte si namluvit, že jste naivní, že takhle to přece ve skutečném životě nechodí a život není pohádka. Může být pohádkou, když jí věříte. Neexistuje žádný strop, který by určoval, že tohle není možné a tohle nejde a tamto nemůžete mít. Můžete mít a dokázat vše, čemu věříte. Ten strop možného a nemožného si určujete vy sami. Proto moje motto do nového roku zní "NIC NENÍ NEMOŽNÉ". A hodlám se jím řídit. Přestaňme žít ve strachu, že takhle to přece nejde a že to není možné. Pojďme žít ne v naději, ale ve víře, že to lze. Ve víře, že v životě můžeme získat, cokoli chceme. Já už věřím. Věřím, že existuje láska a šťastné konce. Věřím tomu, že i mě to jednou čeká a věřím tomu, že už je to na cestě. Jsem šťastná a cítím velkou vděčnost za vše, co mám a za všechno dobro, které ke mně přichází. Věřte se mnou a buďte vděční za vše dobré, co již máte a toho dobra k vám přijde ještě víc. Buďte šťastní :)