Červen 2010

Po hodně dlouhé době konečně pláču ŠTĚSTÍM :-)

28. června 2010 v 22:31 | Celene |  My diary
ctyrysestry.blog.cz
Tak tohle se mi nestalo už ani nepamatuju... :-) Vlastně pamatuju ;) Bylo mi tenkrát kolem 10-ti let a bylo to potom, co mě propustili z nemocnice. Přijela pro mě máma s jejím tehdejším přítelem a vezli mě na chatu, kde už byla ségra, babička a její přítel. Přes řeku tam byl dlouhý provazový most a nikdy nezapomenu ten okamžik, kdy jsme já a má sestra běžely přes celý most naproti té druhé a setkaly jsme se někde zhruba uprostřed v objetí :) Byla jsem tááák ráda, že ji konečně vidím, že jsem brečela... :) Ale proč pláču teď... :-)
Jak jen začít... :) Sem tak šťastná, že se to nedá popsat :) Přišla mi úplně úžasná esemeska od mých nejlepších kámošek :) Jsou teď na školním výletě a já jsem doma. (Jsme z jiné třídy) Ale fakt mě to tak dojalo :) Nikdy jsem tak úžasný kámošky neměla a lepší nikdy mít ani nebudu :) Žádné moje kamarádství nevydrželo déle jak rok, vždycky nás něco rozdělilo, skončilo to... Ale teď se my tři známe rok. Není to jen kamarádství, je to přátelství a rozhodně nekončí, teprve to začíná... :-) Jsem si jistá, že my tři toho spolu ještě spoustu zažijeme ;-) Holky, pokud to čtete... Chtěla bych Vám říct : Moc pro mě znamenáte a mám Vás moooooc ráda!! Děkuju Vám za všechno a hlavně za Vás, že jste tu vždycky pro mě, když Vás potřebuju a chci Vám říct, že i já tu vždycky budu pro Vás. V tomhle proslovu bych mohla pokračovat dál a dál, ale kdybych to měla všechno napsat, popsala bych celý blog :D Takže to zakončím tradičně : BEST FRIENDS FOREVER ;-)
A další důvod k radosti : moje ségra si našla kluka a je konečně taky šťastná!! :-) Všechno teď vychází, ve středu je vysvědčení a pak nás čekají ty nejúžasnější prázdniny, co si jen můžem přát :) Jsem šťastná, moc šťastná... Doufám, že mi ten pocit vydrží, co nejdelší možnou dobu... :-)

Out Coffe with Mandy

26. června 2010 v 19:53 | Celene |  Candids 2009
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host