Květen 2010

Tak to byly tři týdny no :D (Pořád HIATUS...)

29. května 2010 v 17:47 | Celene |  My diary
ctyrysestry.blog.cz
Konečně mám volnejch pět minut, abych sem mohla napsat. Čekám než se mi stáhne jeden díl HM a pak dám stahovat další a konečně si půjdu uvařit něco k jídlu :D Snažím se o 3déčko, ale teda žádná sláva, no ale aspoň se snažím a snaha se cení ne? :D No i když v pololetí snaha taky byla a dal mi za pět :( Óóóó Bože teď se modlím, ať ten chlap má dobré srdce a nechá mě projít se čtyřkou :D
Ájinu už jsem stáhla, horší známku jak 4 mi dát nemůže, takže juchůů :D A ještě matika je problém, jinak všechno v klidu. Co vy ve škole? :) Jak válčíte? :D Hlavně nezapomeňte, že jedná prohraná bitva neznamená prohranou válku! :)
Jinak jak se mám... No nic moc teďka, nasadili mi antibiotika, takhle nachcípaná sem byla naposled o Vánocích, prostě děs... Je to celkem otravný, vzhledem k tomu, že teď musím dokončit všechny projekty do školy :( Hlavně abych prošla, o nic jinýho mi nejde. Jinak ale dobrý, mám úplně skvělý kámoše o kterých konečně s jistotou můžu říct, že se o ně dá opřít, když je to potřeba :) (Naopak to platí samozřejmě taky :D ) Joo, a abych nezapomněla, tak chci taky mooc poděkovat Maky a Tery, protože poslední dobou fungujou jako moje zpovědnice a vždycky jsou tu pro mě :) Díky holky, mám Vás mooooc ráda :-* Už se mi to stáhlo, tak du stahovat další a hurá do kuchyně :D Tak snad zase za dva týdny, jestli to stihnu a doufám, že přinesu dobré zprávy :-)
ctyrysestry.blog.cz

Je tu další 14-ti denní pravidelný článek :D

9. května 2010 v 14:12 | Celene |  My diary
ctyrysestry.blog.cz
Možná jste si toho všimli, možná ne, ale i přes HIATUS, který stále trvá, zde přibývají články v intervalech zhruba dvou týdnů. Nenutím vás blog v době HIATUSU navštěvovat, ale vidím, že moje věrná SB sem chodí stále :)
Jsem před chvílí shlédla nový klip od Miley Can't Be Tamed a úplně mě to natěšilo zpátky na blog :D :-) Bohužel, ale ještě nepřišel ten čas :(
Ale polovina HIATUSU už je námi, to je pozitivní, ne? ;)
Už se těším, až se vrátím a okamžitě sem hodím nový dess, protože na tenhle už se nedá skoro dívat x D Nic proti autorovi, ale je tu fakt moc dlouho :) Ale než se vrátím musím prvně splnit všechny svoje školní povinnosti. Zatím jsem na velmi dobré cestě a jestli si udržím směr, není co řešit :)
V neděli bych chtěla jít opět natáčet. Posledně mě natáčení mrtě bavilo, už se mooc těším, až půjdeme znova. V momentální době mám sestříhané a ucelené dvě scény, ale na délku toho filmu, to vychází slušně. Pokud se ke mě dostane kamera, stíhám perfektně. Časopis už mám hotový, ale ještě musím udělat jeden do filmu, musím na tom začít dělat... Teď mi ještě přibil jako úkol book k CDéčku, ale na to se těším, to je dobrej úkol :) Tady je jen problém sehnat foťák x D No 3D... Musím to zase otevřít po dlouhé době x D A pak už jenom ájina a matika, jinak je to na pohodu x D Hele lidi, já mizím, za 30 minut mi jede bus, tak ať neujede :D Já se zase ozvu za 14 dní ;)

ctyrysestry.blog.cz