Únor 2010


Áááách, proberte mě někdo ježiši :D :D

28. února 2010 v 0:15 | Celene |  My diary
Protože takhle sem na dobrý cestě se zamilovat do někoho, koho vlastně vůbec neznám :D :D Na druhou stranu, tenhle problém není tak těžko řešitelný... Hmmm... Facku :D :D Potřebuju facku xD Někdo kdo by přijel, praštil by mě a řekl by mi: "Celene prober se už konečně! Na všechno se vyser a začni se konečně chovat jako grafik!" :D :D To by se možná šiklo xD Ale něžně prosím, ať to moc nebolí :D :D
PS: Já ho stejně žeru xD

Dneska je tu nějaká nuda :(

27. února 2010 v 17:19 | Celene |  My diary
Strašná nuda na netu dneska... To bude asi tím, že nejsou online ti správní lidi :D
Přidávat se mi ale nechce a do školy se mi taky nějak nic dělat nechce :( Šla bych si číst, kdybych našla nějakou dobrou knížku... Možná si pudu prohlížet obrázky do DěVKy (=DVK - dějiny výtvarné kultury) . Začali jsme brát gotiku a vypadá to celkem zajímavě, když bych se začala šrotit, mohla bych mít klidně i jedničku, tam jde jenom o šprtání a nic jinýho. A o zájem... Jak chybí zájem je to v háji... Tak na to asi mrknu ;-) Zatím a krásnej zbytek víkendu :-)
Homework :-)

26. února 2010 v 22:47 | Celene |  My diary
Ze začátku sem nadávala, že to je strašná blbost, ae teď jsem ráda, že jsem ten úkol dostala :) Stalo se vám to někdy? :D Tak to asi nedostáváte takový "pošahaný" skvělý úkoly :D :D Jsme dostali za úkol do čtvrtka si vybrat vysokou školu nebo pozici zaměstnání kam chcem po střední a vypracovat na to prezentaci s postupem, jak se tam dostanem. Sem ze začátku pěkně nadávala, jak je to pošahaný, ale cílevědomě tady sedím už 4 hodiny u netu a prolejzám vejšky :D ÁÁ!! Našla jsem jednu, úplně supr se mi zdá :) V Opavě obor Tvůrčí fotografie a vypadá to , že berou i celkem dost lidí k poměru k jiným uměleckým oborům, takže to asi zkusím :-) Studovat dalších 9 let, proč ne? :D Minimálně tři dám určitě :-)


Miley Cyrus odhalila své nové tetování, když procházela ve žhavých růžových bikinách

26. února 2010 v 17:54 | Celene |  Miley NEWS!!
Našla jsem zajímavý článek o Miley. Je ze 4.12.09 a překládala jsem ho sama s pomocí googlu překladače, takže nic moc :D Ale snažila sem se, aby to aspoň trochu dávalo smysl. Myslíte si, že to tetování je trvalé nebo ne?

Od té doby, kdy Miley Cyrus pózovala nahoře bez pro Vanity Fail, se zdá, že je čím dál tím zoufalejší se snahou odpoutat se od svého alter-ega Hannah Montany.

A soudě podle těchto fotek, touha setřát své alter ego - by nemohla být zřejmější, jak si vykračovala kolem hotelu Florida v nepatrných bikinách, zatímco předváděla nedávno nabarvené tetování.

17-ti letá zpěvačka byla vyfocena, když si užívala relaxační den s přáteli v letovisku Fontainebleau v Miami Bech po jejím Wonder Tour world noc předtím.


Nový inkoust: Její tetovaná slova "Just Breathe" bylo vidět pod jejími bikinami

Ale nebyly to příliš krátké neonově růžové bikini, které přitahovaly pozornost všech, ale slova "Just Breathe" vytetovaná černou barvou na levé straně hrudního koše, těsně pod poprsím.

Také, se zdá že vysvětlovala co to znaméná své kamarádce, soudě podle gest při kterých fotka byla pořízena.

Teoreticky není Miley právně povoleno mít tetování, když je mladší 18 let, což je zletilost pro USA.


Nicméně, po tom co její bratr Trace odhalil, že celá Cyrusovic rodina, si chtěla nechat vytetovat totožné tetování, pravděpodobně dostala svolení od jejího otce, country zpěváka Billyho Raye.

Na jedné z fanouškovských stránek, podotýkají, že by mohlo jít o tetování na památku pro devítiletou dívku Vanessu, která zemřela roku 2007 na cystickou fibrózu. Cyrus a Vanessa se potkaly v nemocnicy v Los Angeles a ihed se spolu začly kamarádit. Miley ji popisuje jako jednu z nejlepších kamarádek co kdy měla.


Nedostali jsme žádné vyjádření od agenta Miley, zda je tetování trvalé nebo jen dočastné.

Verb 2006

26. února 2010 v 17:00 | Celene |  Photoshooty 2006
Na některých fotkách můžeme vidět Mileyinu babičku Ruth :)
free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host
free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host
free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host
free image hostfree image hostfree image hostfree image host