Červenec 2009

Miley - 6.5.2009 At Nail Garden

29. července 2009 v 8:28 | Charmed-ka.Pavla |  Candids 2009
Fotky Miley z 6.5.09 ! Mno já bych si ven tepláky nevzala, ale tam to asi neřeší ;)


Hlasuj pro Celene !

26. července 2009 v 9:26 | Charmed-ka.Pavla |  Hlasy
Hlasujte pro Celene !!
Klik na obrázek !!


Miley - Photoshoot 0.3

25. července 2009 v 14:35 | Charmed-ka.Pavla |  Photoshooty Unknow
Tak mám pro vás super shootek Miley...


Miley s tím praští

24. července 2009 v 12:23 | Celene |  Miley NEWS!!
Čtvrtá řada komediálního seriálu Hannah Montana bude poslední, která se natočí. Šuškalo se, že Miley už nechce Hannah dál hrát a šuškalo se správně. Mileynino rozhodnutí po čtvrté řadě skončit potvrdil i její otec Billy Ray cyrus: "Upřímě oceňuji, že Miley natočí ještě jednu řadu. Nechtěla totiž, aby to jen tak skončilo, ale aby měla Hannah Montana slavnostní konec." říká hrdý otec.

Tento článek otiskli v magazínu TVmax

Slyšela jsem, že Miley už nechce hrát Hannah, ale pak to zase vyvrátila ona sama, že to není pravda a že ji to baví. Pak zase přišla zpráva, že nemůže být Hannah Montanou do třiceti... Takže už je jistý definitvní konec... Ale moc se líbí to její rozhodnutí se slavnostním koncem, nechtěla zklamat fanoušky a to se oceňuje :) Hannah bude pro Miley jakýsi odpich a teď už dostává role ve velkofilmech s opravdovými hollywood star jako například Hugh Jackman

In&Out Červenec

24. července 2009 v 7:00 | Celene |  In&Out
In:
Miley Cyrus
Blogaření
Facebook

Out:
Kouřit
Opíjet se a brát drogy
Nosit ošuntělé oblečení na veřejnosti

HIATUS

23. července 2009 v 13:04 | Celene |  NEWS!!
U PC sedím už pár minut a chystám se napsat tento článek... Opravdu mi to rve srdce, ale nemůžu jinak... Musím sem dám Hiatus a to do konce prázdnin... Věděla jsem že ho sem budu muset dát v srpnu, protože budu pryč, tak to bude bohužel o něco dřív :( Podělal se mi notebook... Asi znamení... Táta má blbý kecy, že furt sedím jen u počítače a vlastně má pravdu... Ale chtěla jsem dokončit rekonstrukci, ale teď už je dokončená, takže mi nic nebrání. Měla jsem tolik plánů a vlastně žádný z nich jsem ještě nezrealizovala... Musím to napravit. Je mi to fakt líto, že blog opouštím, za rok a půl jeho existence tu hiatus ještě nebyl a nechtěla jsem s ním začínat, ale bohužel musím... Ale vrátím se, určitě :-) Zkusím poprosit Billie a Charmed-ku.Pavlu, jestli by sem nemohly něco uhrát, aby to tu nebylo tak zasprášené... Ale nevím, jestli budou souhlasit, takže se s Vámi loučím. Kdykoliv jen budu moci na PC, určitě půjdu na blog a oběhnu má nejmilejší SBénka, ať víte, že žiju :D Už to nemůžu dál protahovat, i když je to fakt těžký, když vím, že tohle je na dlouhou dobu můj poslední článek ;-( Ale všechno už jsem řekla, takže se loučím a přeji všem nádherné prázdniny se spostou nezapomenutelných zážitků. Mám Vás ráda :-)

Miley's Twitter 0.2

23. července 2009 v 12:49 | Celene |  Miley Twitter
Mám tolik medu, že by mi včely mohly závidět. Moje píseň je sladší než ptáci ve stromech ;) Přeji dobrou noc

(Za překlad teda neručím, z ájiny mám za tři :D)

Ceny za soutěž The Best Dream

23. července 2009 v 12:46 | Celene |  For me
Páni!! Když jsem se přihlásila u Štefi do soutěže o nejkrásnější sen, vůbec mě nenapadlo, že ten můj by mohl vyhrát, protože těch snů tam bylo móóc :-D Ale přece jen vyhrál ten můj :-) Mám z toho vážně velkou radost :-)

Pokud chcete, můžete si přečíst můj výtězný sen, tentokrát žádný horor jako obvykle :D :
Nedávno se mi zdál krásný sen :) Nebyl o Miley, ale o mým spolužákovi, který se mi moc líbí a nejspíš ho i miluju :) Začlo to takhle:
Byla jsem v čekárně jako u doktora, ale byla to naše škola, ne nemocnice. Čekala jsem na našeho třídního učitele, byla na něj celkem fronta :-D Seděla jsem na lavici a na druhé straně té lavice seděl ON. V křesle naproti ještě seděl jeden kluk. Už jsme čekali hrozně dlouho a mě nebylo zrovna dobře a byla jsem unavená, takže jsem JEMU padla únavou přímo do klína. Spala jsem, ale ještě jsem trochu vnímala, co se děje kolem... ON mě vážně překvapil, když se mě nesnažil setřást, ale místo toho se krásně usmál a začal mě něžně hladit ve vlasech. Pak jsem usnula úplně. Když jsem se v tom snu probudila, byla jsem v té čekárně už sama, ale všimla jsem si, že vedle mě leží mobil. JEHO mobil. Vzala jsem ho, že mu ho vrátím, ale zaujala mě jeho tapeta, takže jsem si sedla zpátky na lavičku a začla to študovat :-D. Byl na ní on, a vypadal tam fakt božsky... V rohu byly vidět nějaký vlasy a dost grafiky, jenže ten obrázek byl seseklý, což mě dost štvalo. Sem se mu začla hrabat v tom mobilu, až jsem konečně našla tu tapetu celou a málem jsem spadla na zem, když jsem ji spatřila! Byla tááák krásná a v tom rohu... Ty vlasy... Byly moje, na tý fotce jsem byla já a kolem byla nádherně graficky udělaná světla a tak, prostě nádhera! On mě měl na tapetě!! Byla jsem tááák šťastná a okamžitě jsem vyběhla ze školy, že ho půjdu najít. Naše škola v tom snu vypadala jako nemocnice i z venku... Fakt divný, ale to mi bylo jedno. Zajímal mě jenom ON. Potkala jsem nějakou holku. Ptala jsem se jí jestli ho neviděla a ona mi řekla, že ne, ale tím rozhovor nekončil... Začala mi vyčítat, jak jen MU to můžu dělat, když ON mě tak miluje... A já jí řekla, že už to vím a proto ho hledám, abych mu řekla, že HO taky moooc miluju :) Bohužel jsem se probudila dřív než jsem MU to stihla říct... :( Ale byl to vážně úžasný a romantický sen :-)

K novému desingu

21. července 2009 v 20:11 | Celene |  NEWS!!
Nevím jak vy, ale já jsem spokojená na 100% :-) Fotky jsou z "A Time For Heores" Celebrity Carneval a jeho název je It's the climb - Je to stoupání. Je tam použitý refrém z písně The Climb a má to být takovou inspirací :-) Protože písnička The Climb je hodně inspirující... Překlad refrému:
Tam budou vždy další hory
Vždycky je chci přesunout
Vždy budu chodit na svah bojovat
Někdy musíš prohrát
Není to o tom, jak rychle se sem dostanu
Není to o tom, co tě čeká na druhé straně
Je to stoupání...
Už sem zde o tom psala... (TADY) Každému se může splnit jeho sen, ale nikdy to nepude jako po másle. Vždycky budou překážky, které budeme muset zdolat a ne se vzdát při prvnám neúspěchu. Je jasný, že někdy padneš na hubu, ale musíš se zvednout a mít sílu zkoušet to dál! A když budeš mít tu odvahu, jednou... Nezáleží na tom jak rychle... Se ti ten sen splní a vystoupáš až k vrcholu :)
Tímto desingem bych vás ráda povzbudila a "nakopla" vás k tomu, aby jste začli bojovat o svůj sen.

Nový seznam SB

21. července 2009 v 20:09 | Celene |  Spřátelené blogy
Tak a máme tu vyhodnocení kontroly SB, kdo se nezapsal má prostě smůlu. Od toho je to kontrola, aby se poznalo, kdo sem opravdu chodí a kdo ne, takže kdo se nezapsal bez výjimky mažu. Nechávám si pouze ta eSBéčka, která mají na blogu ohlášenou nepřítomnost.

Family Sites:

Elita:

Top:

Others:


A dál už nespřáteluju, protože tohle jsou BEST časem prověřená eSBénka, na která se mohu spolehnout :-)