Březen 2009

Velké sorry pro SB

31. března 2009 v 13:50 | Celene |  My diary
Ahojky SB moje :) Pořád nemocná :( Jsem u mámy a je tu zajímavá chyba internetu: nemůžu psát komentáře na jakýkoliv blog. Tak se na mě prosím nezlobte, že nepíšu komentáře, když přidávám.. Pokusím se vám to vynahradit na článcích.

Máte rádi Miley Cyrus? Jestli odpověď zní ano, máte se na co těšit, protože jsem našla super zdroj s hafo moooc fotkama z akcí a tak.. :) Taky bych možná mohla vyhlásit nějakou tu větší soutěž, že? Já něco vymyslím, vlastně nápadů mám hromadu, jen nevím, který mám relizovat jako první :D. Tak já něco vyberu a zkusím to sem šoupnout ještě tento týden :)

Návstěvnost za minulý týden (23.3. 2009 - 29.3. 2009) je:

30. března 2009 v 10:16 | Celene |  Návštěvnost
Návstěvnost za minulý týden (23.3. 2009 - 29.3. 2009) je:
Pondeli: 55
Utery: 53
Streda: 41
Ctvrtek: 67

Patek: 54
Sobota: 47
(no lepší než ve středu :D)
Nedele: 68

Celkem: 385


Březen = rekord v minimu článků

26. března 2009 v 9:16 | Celene |  My diary
Ahoj všichni a hlavně moje milá eSBénka:) Jak jste si mohli všimnout na blogu v poslední době nic nepřibývá v hojné míře. Je to tím, že jsem fakt nestíhala a pořád nestíhám a asi ani stíhat nebudu:( Dneska dělám dodatečku z 3déčka, takže jsem musela ještě makat na nějakých pracích, co jsem měla zadané, abych nerupla. Kvůli nepřítomnosti ve škole mi teď vychází, že budu dělat reparát ze 3 předmětů a z těch nejhorších, co můžou na reparát být xD. A aby toho nebylo málo, dost mě bolí v krku, včera jsem byla u doktorky a ta mi nasadila antibiotika a ať se hned sbalím a jedu domů minimálně týden ležet:( Angína v počátečním stádiu plus kašel a prý mám nelíbivou průdušnici, takže super, to se mi zrovna hodí:( Příští sobotu mám mít navíc focení, tak doufám, že se do tý doby dám dohromady. Já můžu stěží mluvit, můj hlas zní fakt příšerně x( . Tak jsem se jen chtěla omluvit, že tolik nepřidávám a absolutně neobíhám SB, protože fakt nestíhám, doufám, že to chápete a nesmažete si mě! :) Blog ale v žádným případě rušit nebudu, aby tady nedošlo k omylu, jen teď nemám tolik času, to zase povolí. Doufám...

Návstěvnost za minulý týden (16.3. 2009 - 22.3. 2009) je:

26. března 2009 v 8:32 | Celene |  Návštěvnost
Návstěvnost za minulý týden (16.3. 2009 - 22.3. 2009) je:
Pondeli: 57

Utery: 62
Streda: 52

Ctvrtek: 76
Patek: 75
Sobota: 79

Nedele: 69

Celkem: 470


Ta má ale nervy...

21. března 2009 v 18:31 | Celene |  Videa
Bože kdyby za mnou takhle lezli tak už je pošlu do prd....

Bestovní videjko :D

20. března 2009 v 18:17 | Celene |  Videa

New dess

19. března 2009 v 19:33 | Celene |  NEWS!!
New des konečně:) Nechci se přechválit, ale hned to vypadá líp xD Jak se líbí vám? Piště do komentíků :)

Dobré ráno

18. března 2009 v 8:51 | Celene |  My diary
Ahojky moje milá SBénk, doufám, že jste se vyspali líp než já a s chutí jste začali nový den a hlavně s dobrou snídaní, protože jak říká Bebe: úterý, den za dobrou snídani! Tak jsem vám jen chtěla popřát krásné ráno a samozřejmě i krásný zbytek dne:)

Chcete si přivydělat v pohodlí domova 2500 a více?

17. března 2009 v 12:14 | Celene |  NEWS!!
Teď vám popíšu jak to funguje.
Zadáte adresu www.bux.to a v pravém horním roku dáte register.Do první kolonky zadáte své uživatelské jméno ,do dalších dvou heslo a do dalších tří váš email.Do kolonky refer musíte zadat uživatelské jméno člověka ,který vás doporučil a to tedy zadáte : normal.holka . a poté zaškrtnete i accept.opíšete kód a dáte register.
(Zde je možné a dost pravděpodobné, že vám to bude psát chybu ,že jste kód napsali špatně.Mě osobně ho to vzalo až na 20.pokus tak to chce trochu trpělivosti.)

Až budete zaregistrovaná(ý) tak se přihlásíte pomocí tlačítka login vpravo nahoře a můžete začít vydělávat.Kliknete nahoře na kolonku Surf Ads kde budete mít odkazy.Na ně postupně kliknete a nahoře se vám začne odpočítávat 30 vteřin.Po vypršení stránky zavřete a připíšou se vám peníze.Takto to uděláte se všemi odkazy každý den.V kolonce MY STATS budete mít současný stav vašich peněz.

Uvidíte,že pokud budete klikat jen vy výdělek není moc velký ale pokud seženete například prostřednictvím inzerátů jako to teď dělám já :) nebo mezi kamarády alespoň 20 dalších kteří do kolonky refer vyplní vaše uživatelské jméno, tak jako vy jste vyplnili moje :normal.holka budete si za měsíc vydělávat 2500 korun.Lze si vydělat i třeba 10 000 měsíčně ale to musíte mít pod sebou aspon 70-100 lidí..To co vydělají totiž ti ,které doporučíte tak se automaticky celá jejich částka připisuje i vám.

Vydělané peníze posílají od 20 dolaru výš.Až si je budete chtít poslat tak mi napište a já vám pošlu návod ,nebo to zjistíte určitě sámi ,je to jen další kolonka v liště vedle Surf Ads atd.

Je to věc které věnujete jen 5 minut denně a výdělek za to stojí.Chce to jen trpělivost s tou registrací :)

Společnost bux.to patří mezi ty co opravdu vyplácejí na rozdíl od 100vek dalších.Jinak bych to sem ani nepsala :-)

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zaregistrujte se také, jak už jsem řekla: stačí 5 minut u PC a výdělek za to stojí:)

Help me!

17. března 2009 v 10:48 | Celene |  My diary
Bad day, very very bad day... A to je teprve po desátý a aby toho nebylo málo,venku prší... Za devět dní dělám dodatečnou zkoušku a v komisi je jeden z nejpřísnějších učitelů :( Ještě mám odevzat tři práce s kterými si moc nevím rady, ale matematicky mám na každou z nich už jen tři dny... Plus ještě další předměty z kterých píšem písemky... A ještě vztahy do toho aby toho nebylo málo... Trochu jsem se zapletla se zadaným klukem, nic mezi náma sice není, ale stejně už je to něco... Ale on už holku má a mám velký podezření, že si chce jenom užít... Pak eště kluk, do kterýho jsem byla strašně zamilovaná před rokem a půl si teď vzpomněl, že si dobře rozumíme a že mě měl rád a možná pořád má, jen asi myslí, že jsem trochu coura :(, takže na palici no... A pěkně o nervy. Mám alespoň kliku, že jsem se ode všech kluků dá se říct citově osvobodila, možná ne úplně ale alespoň dokážu normálně myslet, což je teď velmi důležitý kvůli tý zkoušce... Musím jít, tak zatím :)

PS: Mě z toho hrabe, potřebuju psychologa!! xD