Únor 2009

Za bublinky od Lyssy.Mary

26. února 2009 v 20:37 | Celene |  For me
Free Image HostingFree Image Hosting Free Image Hosting

Krásná ocenka, která opět potvrzují, že jsem tak vtipná, až to bolí xD
Př.: A sakra! Spiderman! :-D
PS: Nemusíte mě chápat, jsem jaká jsem a nic s tím nenadělám. Nehodlám se kvůli někomu měnit, ať to zní jak to zní, prostě ne. Zůstanu sama sebou.

Jděte do kina

23. února 2009 v 18:57 | Celene |  Films
BOLT - PES PRO KAŽDÝ PŘÍPAD

Právě jsem se dodívala na tento super film, kde dabuje Miley Cyrus postavu malé Penny. Je to fakt super příběh o super psovi a určit stojí za návštěvu kina :-)

Ta kočka je fakt boží a ten křeček má hustý hlášky xD


Návstěvnost za minulý týden (16.2. 2009 - 22.2. 2009) je:

23. února 2009 v 15:16 | Celene |  Návštěvnost
Návstěvnost za minulý týden (16.2. 2009 - 22.2. 2009) je:
Pondeli: 90

Utery: 95Streda: 70Ctvrtek: 73
Patek: 76
Sobota: 88

Nedele: 104

Celkem: 596


Super! Krásně se zvýšila, moc vám všem děkuju!! :-)Jak jsem řekla: Podrží mě při zemi:-)

22. února 2009 v 19:52 | Celene |  My diary
Zrovna jsem mluvila s kamarádkou po ICQ a vylíčila jí do detailů obsah předešlémo článku v rubrice My diary... Přivedla mě na zajímavou, ale ne příliš lichotivou myšlenku... Každopádně díky za ni, protože mě by to asi nenapadlo. OK... Asi to není dobrý, teď záleží hlavně na mě, jak se k tomu postavím. Jestli čelem nebo zády. No... Uvidíme ;-)


Když si myslíte, že je to konečně cajk, nastanou další komplikace...

22. února 2009 v 13:17 | Celene |  My diary
No jo, no jo... Zase ti kluci... Když už si myslím, že to bude konečně ten jeden, objeví se najednou další tři :-D. Na jednu stranu stranu mě to připadá blbý. Bývalý kluci mý kámošky jsou jako mouchy a já jako mucholapka, co se na ni lepí. Fakt trochu blbý... :-( Na druhou stranu ale zase mě to připadá fajn, když od všech slyším, jak jsem hezká, krásná, pěkná a jak mi to sluší atd... Ale je fakt docela blbý poslouchat to od bejvalejch mý kámošky. Připadám si trochu jako mrcha, ale jde vidět, že kámoška má dobrej vkus xD. Nejlepší je, že jsem v prváku a všichni ti kluci jsou třeťáci :-). A fakt pěkní třeťáci. A zdá se mi, že zrovna i ti žádaní třeťáci... To je takovej fajn pocit zase, když se jim líbí já. Chápete, já? Zrovna já... Přitom na mě zase nic takovýho není. No možná něco jo, ale nechci znít namyšleně xD. Ale jestli to takhle půjde dl, možná za chvíli trochu namyšlená budu... Ne to se nestane. Doufám, že mě kámoši udrží při zemi, ať se děje cokoliv. No a taky si trochu připadám jako coura. Takový smíšený pocity, je to docela blbý... No jsem zvědavá, co se z toho nakonec zase vyklube...

Od Charmed.ky-Pavly...

21. února 2009 v 19:28 | Celene |  For me
Jako jediná jsem to měla dobře xD, jsem chytrá, co? :-D Díky za diplík, je moc hezký:-)


Včera, dnes a zítra...

19. února 2009 v 16:33 | Celene |  My diary
Včera byl byl naprosto děsnej den! Dneska je naopak úplně super s vyjímkou tou, že jsem nestihla jít na oběd xD. Večer byl ale fajn:). Sama jsem vstala a šla do školy, což se bohužel o mých spolubydlích říci nedá xD. V matice jsme začli brát mou oblíbenou látku - lineární rovnice. A nekoukejte na mě jako na pitomce :-D. Fakt mě to baví, v jistým slova smyslu to má logiku. A v DVK jsme měli hodinu, pak jsme měli mít volnou a zase hodinu DVK, tak učitele zase napadlo, že to spojí. Což mě naštvalo, protože na tu volnou jsem měla něco domluvenýho. Nakonec tam celou hodinu hledal na netu něco, co nám chtěl ukázat, ale nemohl to najít. A že pojedeme přes přestávku. Už jsme tam byli asi 50 minut, když to třídní zabalil s tím, že by navrhoval, že pro dnešek skončíme, jestli není někdo proti. Všichni se po sobě zmateně koukali a pak se jeden spolužák zeptal: "To jako úplně?" a třídní: "Ano, jako úplně." A my: "Tak to jo." :-D Fakt super. Měli jsme končit 15:30 a končili jsme před 14:00, takže jsem bohatě stihla, to co jsem měla v plánu až na ten oběd, ale to mi vůbec nevadí, protože jsem zase strašně moc happy xD. Dneska byl totiž narozdíl od středy fakt skvělej den, jen abych to nezakřikla, dnešek ještě nekončí:-)